Domov » Žurnál+ » Autor: Silvia Ďurovcová

Žurnál+

Ako cestujem a budujem svoju značku

Silvia Ď. » Rady a info / 2019-04-13 19:05:00 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

           Už dlhšie premýšľam ako prepojiť maľbu s cestovaním. Konkrétnejšie ako sa odprezentovať v danej krajine či meste. Snažiť sa vybudovať vlastnú značku štýl, musí sa stať aj životným štýlom. V lete som si dala malú výzvu a to usporiadať výstavu v mestách, do ktorých prídem. Prvým bola Budapešť, kam som mierila už dlhšie.
Vopred som si na internete obhliadla kaviarne či iné alternatívne priestory, kde by radi uvítali moje práce. Maily rozposlané a ochota skvelej kamarátky k tomu.
Po niekoľkých odmietnutých, neprečítaných správ prišli aj tie pozitívne. Naskytol sa útulný breakfast bar "Pajamas 3", kde mi milí majitelia s radosťou umožnilli vyvesiť pár svojich prác. 

Doprava bola celkom zaujimavá, pretože z našej malej dedinky s batohom na chrbte a obklopená obrazmi, bolo naozaj smichom cz slzy. Do pláteného obalu ušitého pre najväčší obraz som hodila cez plece. Väčšie obrazy som oddelila od obrazu a zrolovala do plátenej tašky. V Bratislave som nasadla do Student Agency a zázrakom sa práce prepravili bez ujmy. Vtedy som sa nestarala o nejaké zabalovanie, zväzovanie, vystužovanie na prevoz. 

Dôležitou súčasťou, ktorú už nechcem podceniťsú vizitky alebo akýkoľkvej dobrý propagačný materiál. Nejde o to koľkí ľudia ťa spätne kontaktujú, ale koľko ľudí si zapamätá, že na výstave bol. Vizitka rovnako kvalitná ako obraz, ktorý tam visí.  
Na cestovanie som si pripravila kolekciu, ktorá sa skladala z upcycle náhrdelníkov a ručných papierov, ktoré som neskôr rozdávala na výstave alebo aj mimo nej spolu s vizitkami.

Ako záver celého tripu som zakončila na pouličnom predaji, kedy sa dostávam do kontaktu priamo so záujmom aj kritikou. Je to neuveriteľne energické, motivujúce,..

Ďalšími z náhodných miest, kde som podnika výstavu bol eko festival v Taliansku a neskôr Praha. Ale o tom až v ďalšom článku. :)
Pekný deň.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »