Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Kováčiková

Žurnál+

Viete, čo je to drevokocúr, alebo o tom, ako vznikli ekologické vrecúška pre naše kamarátky z Čiech

Jana K. » Tvorba / 2019-04-07 23:11:52 /  2 komentáre / 9 lajkov

 

Nie je to tak dlho dozadu, čo nás prišli pozrieť tri kamarátky z Čiech a prežili sme s nimi super deň a dostali sme otázku, či vieme, čo je to drevokocúr. U našich susedov totiž koluje mýtus, že na Slovensku takto hovorí veveričkám. Po tom, čo sme zistili, že sa o tomto stvorení píše ešte aj na Wikipédii, rozhodli sme sa uskutočniť úplne akčný nápad. Kedže od jednej tety, ktorá nám dala veľa zvyškových látok sme dostali aj látku s mačačím vzorom a Janka Janka nedávno skracovala záves s potlačou dreva, ktorý mali doma, vznikla tak úplne úžasná kombinácia na vrecúška s drevokocúrmi.

 

 

Aj keď sú jedinečné a nepredajné, kedže už ani nemáme dosť látky, aby mohli vzniknúť ďalšie, chceli sme sa s Vami o nej podeliť a oboznámiť Vás s týmto výrazom, či podľa Wikipédie aj jazykovou anekdotou. Možno sme nakoniec jediné, čo sme o tomto nevedeli a Vy už o tomto mýte dávno viete, no vznikli z toho aspoň tri ekologické vrecúška vyrobené z odpadovej látky.

 

 

Ak Vás o drevokocúrovi zaujíma viac, prikladáme sem vyššie spomínaný článok na Wikipédii. A ak Vás zaujali naše vrecúška, u nás ich nájdete dosť :), len bohžiaľ nie s drevokocúrom :(.

HufflePuffle

Komentáre

JUPO_embroidery super nápad, parádne vrecúška:):):)

2019-04-08 07:44:031x

HufflePuffle Ďakujeme :)

2019-04-08 07:54:08

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
HufflePuffle
HufflePuffle
70 predaných ks, 22 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Ahojte, sme skautky z Bratislavy a naša planéta nám nie je ľahostajná. Tak sme sa rozhodli vo voľnom čase šiť Zero Waste vecičky zo zvyškovej a odpadovej látky.

Dúfame, že si u nás niečo vyberiete a pomôžete tak planéte a nám splniť si naše sny.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »