Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Kováčiková

Žurnál+

Na každom záleží - OZ #EveryIndividualMatters

Jana K. » Tvorba / 2020-05-18 07:00:01 /  Pridaj komentár / 23 lajkov

 

Možno ste už od nás dávnejšie čítali článok o OZ Spoluaut, ktorému sme sa rozhodli pomôcť ušitím zero waste sád. Dnes by sme Vám chceli predstaviť ďalšie občianske združenie, ktoré sa volá #EveryIndividualMatters (#NaKaždomZáleží). Jeho zakladateľkou je Natália Pažická, ktorú možno poznáte z ekologicky zameraných videí na Youtube. Vysvetľuje v nich, čo sa deje s našou planétou a prečo treba žiť ekologicky. Postupne sa tieto videá dostávali k mnohým ľuďom - mladým aj starým a z youtubových videí vzniklo občianske združenie #EveryIndividualMatters.

 

-zdroj-

 

Keďže Natália verí, že na každom záleží, každý mesiac jej občianske združenie pomáha finančne niekomu inému. Už pomohla napríklad útulkom, autistickému či detskému krízovému centru, no tam to určite nekončí. Každý mesiac navyše pribúda niekto iný, komu občianske združenie Every Individual Matters pomáha vyzbierať finančné prostriedky. Táto myšlienka sa nám veľmi páči, a tak vznikli ďalšie sady, ktorými sme sa rozhodli pomôcť práve tomuto OZ. A tentokrát môžete prispieť aj Vy - kúpou našich Zero Waste sád na nákup. Z každej sady totiž poputuje 6 eur na transparentný účet #EveryIndividualMatters.

 

 

Čo sa v týchto sadách nachádza? Každá sada sa skladá zo štyroch vrecúšok - jedného z upcyklovanej bavlnenej látky a troch zo záclony, ktorej sme takto dali nový život. Každá sada stojí 12 eur a presne polovica z každej predanej sady poputuje na #EveryIndividualMatters.

 

 

Dúfame, že sa Vám tento článok páčil a dozvedeli ste sa niečo nové. Ak si aj vy myslíte, že na každom záleží, môžete podporiť toto občianske združenie pomocou kúpy zero waste sady alebo príspevkom priamo na ich transparentný účet. No a na záver Vám už len veľmi odporúčame pozrieť si Natáliine videá. Pevne veríme, že po ich pozretí začnete žiť aspoň trochu viac ekologicky :).

HufflePuffle <3

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
HufflePuffle
HufflePuffle
208 predaných ks, 55 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Ahojte, sme skautky z Bratislavy a naša planéta nám nie je ľahostajná. Tak sme sa rozhodli vo voľnom čase šiť Zero Waste vecičky zo zvyškovej a odpadovej látky.

Dúfame, že si u nás niečo vyberiete a pomôžete tak planéte a nám splniť si naše sny.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »