Domov » Žurnál+ » Autor: Maja Stanko

Žurnál+

Výpredaj motýlikov

Maja S. » Zľavy a súťaže / 2020-09-20 10:31:18 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Zdravím Vás handmade priatelia...
Dlho sa u mňa nič neudialo... Respektíve dialo sa veď bola doba rúšková. A zasiahla aj môj ateliér. Akosi ho ešte občas atakuje, ale za posledné dni som sa s radosťou vrátila k pánskym motýlikom a setom.
12.9 bol akýsi magický dátum keďže v ten deň bolo niekoľko svadieb, ktoré mali jedno spoločné a to, že na nich bolo aj HuRu. Nie konkrétne ja, aj keď veľmi rada by som si šla zatancovať. Bolo tam moje alterego v podobe motýlikov, setov, vreckoviek či dokonca svadobných rúšok. To všetko sa na tanečnom parkete zvŕtalo za mňa. Z čoho osobne mám celkom tanečný pocit ☺️.
A napadlo ma, že nebudem len tak sedieť doma a nič nerobiť. Nie preto, že to ani neviem a je to pre mňa najnáročnejšia činnosť, ale preto že už dávno som mala v pláne sa zahrať na Popolušku a trooošičku si ten svoj ateliér pretriediť a pripraviť priestor pre nové kúsky motýlikov... V tomto odkaze nájdete všetky motýliky, ktoré sú vo zvýhodnenej cene.

https://www.sashe.sk/HuRu/moje/akcia#ap=3

...Rúška zvlášť! Motýliky zvlášť! ... Zvlášť!... Alebo kľudne aj spolu!
Preto vyhlasujem v mojej galérii AKCIU na motýliky + rúško (detské/dospelácke) zdarma!!! To znamená, že ku každému nákupu dostanete darček.
Foto rúšok/látok posielam do správy. Látok je ozaj dostatok a výber pestrý.
Prajem príjemné okukávanie a v prípade otázok ma kontaktujte.
 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »