Domov » Žurnál+ » Autor: Maja Stanko

Žurnál+

Komu priletia akciové motýle?

Maja S. » Zľavy a súťaže / 2017-10-23 18:03:11 /  Pridaj komentár / 9 lajkov

 Už nejaký ten čas fungujeme na sashe, ale ešte nikdy sme nepísali žiaden žurnál. Nechceme sa vyhovárať, ale asi nám na to neostal čas :(

 Sme totiž dve mamičky na materskej s deťmi, ktoré nás neustále ťahajú za nohy, keď chceme šiť. Miesto hračiek sa hrajú so špendlíkmi (zatiaľ žiaden nezjedli). Alebo si musia s nami sadnúť za stroj a pomáhajú nám (vtedy nám to ide oveľa pomalšie). Ak čítate tento žurnál, tak sa nám konečne podarilo deti "niekam" odložiť.

 Ideme hneď k veci, lebo nemáme veľa času. Prišla jeseň...bla,bla...jesenné upratovanie bla, bla... no proste chceme trochu prevetrať sklad.

 Preto vám ponúkame niektoré motýliky a sety v akciovej cene. V našom katalógu ich nájdete veľmi jednoducho. Pri každom zlacnenom výrobku je napísané AKCIA. Tu v žurnáli spomeniem len niektoré.

 Tento motýlik je súčasťou setu a nájdete ho v našej galérii pod názvom  " Set žltý odtieň I." Akciová cena komplet setu je teraz 25 eur.

Tento motýlik sa volá "zelená bodba" a v akcii ho ponúkame za 9 eur. V ponuke je aj varianta s ľanovou látkou.

Motýlik s veľmi aktuálnou ľudovou témou je za akciovú cenu 12 eur. Je to sada motýlik a vreckovka.

Červený motýlik so zlatým je tiež za akciovú cenu 12 eur. Je to tak isto set motýlik a vreckovka. Blížia sa Vianoce. V obchodoch už predávajú salonky, tak prečo nenakupovať aj vianočné darčeky :)

Tento set išiel časom nadračku a preto sme ich vyrobili až až...Nájdu si posledné kusy svojho majiteľa. Set modrý vzor za 25 eur máme aj v opačnej verzii (nakuknite v galérii).

Túto sezónu bola veľmi obľúbenou farba modrá. V našej akciovej ponuke sa nájde aj takýto bodkovaný tmavo modrý motýlik. Spolu s vreckovkou je za 12 eur.

Ako posledný vám predstavím "set žltý a tmavomodrá bodba". Ide o trošku extravagantnejší set, ktorý je vyrobený zo saténu preto je jeho akciová cena 30 eur.

 Určite nakuknite do našej galérie. Zaručujeme sa, že naše výrobky sú kvalitne vystužené a krásne držia svoj tvar. Je to vo veľkej miere ručná práca.

 Stále pre našich zákaznikov hľadáme nové zaujímavé látky, o ktorých vám napíšeme možno nabudúce. Ak však máte nejakú zvláštnu požiadavku a žiaden motýlik nie je podľa vašich predstáv, kontaktujte nás a my vám ho vyrobíme na mieru - iba pre vás.

 Príjemné nakupovanie praje HuRu

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Brošňa - 34839Brošňa by beatke
 Páči sa 1 ľudom
3,30 €
 - Holubice - 41178Holubice by 3crowns
 2 komentárov
 Páči sa 3 ľudom
6,50 €
 - mňam 5 - 43565mňam 5 by jami
 2 komentárov
 Páči sa 5 ľudom
3 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »