Domov » Žurnál+ » Autor: Janka Havrila

Žurnál+

Slovenská prírodná dekoratívna kozmetika

Janka H. » Nové výrobky / 2018-12-26 12:58:33 /  Pridaj komentár / 9 lajkov

Ahojte :)

Možno ste si už všimli, že sme na začiatku decembra rozbehli spolu s blogerkami PureBeautyBuddies crowdfundingovú kampaň. Rada by so Vám ju predviedla aj tu na sashe. 

Video si môžete pozrieť tu. Je naozaj krásne a ženské, oplatí sa ho vidieť. 

Prírodná, hravá, ekologická a zdravá – taká je dekoratívna kozmetika, ktorú ti chceme priniesť. Tvoj príspevok nám pomôže certifikovať očné tiene, špirálu a rúže. Vďaka tvojej podpore budeme môcť tieto produkty oficiálne poslať až k tebe domov a do bezobalových obchodov.

Mary, Adel a Janka. Sme tri ženy z rôznych krajov Slovenska, ktoré majú spoločnú vášeň.

Ja Janka (Híling zdravá krása), milujem veselý minimalizmus, a tak je to aj pri výrobe. Malovýroba je pre mňa zárukou čerstvosti, originality a sily výrobkov.

Bezobalová kozmetika nie je len o surovinách, ale aj o tom, ako sú balené na prepravu ku mne, výrobcovi a hlavne o prísnych hygienických pravidlách. Nie vždy sa to dá a veru nie je to jednoduché, ale je to mojou cestou. Cestou k tebe skrz kozmetiku, priniesť kúsok zdravej krásy, sebavedomia a lásky.

Počas našich rozhovorov sme zistili, že máme spoločný sen. Vyrábať dekoratívnu kozmetiku, ktorá okrem toho, že je láskavá k ženám, je láskavá aj k prírode. A tak ideme do toho spoločne.

Pri výrobe chceme myslieť ekologicky a nakupovať suroviny, ktorých obaly čo najmenej zaťažujú životné prostredie. Naša kozmetika bude vyrobená z prírodných fair-trade surovín, krásna a kvalitná. Aby si ju mohla nosiť každý deň.

Na každom jednom z nás závisí stav našej planéty. Kúsok po kúsku, krok po kroku. Nie je možné, aby sme zmenili všetko naraz. My sme sa zamerali práve na dekoratívnu kozmetiku. Práve teraz. Všetci spolu. Tvorme zmenu.

ČO VĎAKA STARTLABU PRINESIEME DO SVETA?

Prírodné rúže, ktoré sa nemusíš báť ochutnať, z kvalitných prírodných surovín.
Očné tiene 2 v 1 namiešané z prírodných farbív, ktoré sa dajú použiť aj ako lícenka.
Natural maskaru 2 v 1 aj ako očná linka, ktorá rozjasní pohľad a pozostáva zo štyroch zložiek. Je láskavá pre vaše oči a šetrná k prírode.
Zero waste obaly. Ekologické nádobky, ktoré sa dajú stále dookola používať a nezaťažujú prírodu.

AKO NÁM POMÔŽU VAŠE PRÍSPEVKY?

Každý kozmetický výrobok, ktorý sa má u nás oficiálne predávať, musí splniť prísne laboratórne kritéria a prejsť špeciálnou certifikáciou. Vďaka tomuto vie predajca zaručiť, že produkt je pre zákazníka bezpečný.

Okrem krásnych produktov chceme vyrábať kozmetiku, ktorej môžeš veriť, a používať ju s radosťou a bez obáv. Práve preto budeme všetky naše výtvory, aj vďaka tvojmu príspevku, oficiálne certifikovať.

A ako to vlastne prebieha? Každý náš produkt poputuje najprv do laboratória, kde ho budú mikrobiologicky testovať. Následne vzorka ľudí otestuje jeho zdravotnú nezávadnosť. Výsledky testovania zároveň doplníme administratívnymi podkladmi potrebnými k certifikácii.
Celý proces je časovo náročný a trvá približne dva až tri mesiace. O jeho priebehu ťa budeme priebežne informovať a odmeny ti odošleme hneď, ako bude dokončený.

Vďaka StartLabu budeš teda patriť medzi prvých majiteľov tejto kozmetiky. :)

POĎAKOVANIE


Chceli by sme veľmi poďakovať Zdenke Prednej, že nám pomohla s účasťou na natáčaní. Si krásna žena a veselá priateľka. Ďakujeme.
Taktiež by sme chceli poďakovať firme handymade.sk, ktorá nás podporila materiálom na výrobu. Ďakujeme im za to, ako zmenili balenie surovín na ekologickejšie, a že majú taký skvelý sortiment.
Vďaka Eniese môžeme mať vo videu tak ženskú a jemnú hudbu. Ďakujeme ti Sandra Urbančíková.

:* Ďakujeme :*

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
HilingZdravaKrasa
HilingZdravaKrasa
63 predaných ks, 14 hodnotení

Híling - zdravá krása Vás zanesie do krajiny potešenia, zdravia a krásy. Táto krajina je plná lásky k samej sebe, k vedomému životu a sem tam aj šťastia z vykonanej práce :). Ak sa ňou vydáte na prechádzku, nájdete voňavé telové mlieka a dezodoranty

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »