SAShE - slovenský handmade design.
Domov » Žurnál+ » Autor: Janka Havrila

Žurnál+

Kozmetické taštičky od Híling

Janka H. » Nové výrobky / 2018-11-22 12:48:20 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Milujete originalitu a jednoduchosť v jednom? 

Ja som tú svoju nazvala veselým minimalizmom. Tvoril sa veru dlho, pretože toto by som nezvládla len ja sama. 

V hlave som si vysnívala dizajn, ktorým som sa chcela prezentovať. Niečo jemné, minimalistické no zároveň bláznivé, veselé a ženské. Stýmto mi pomohla skvelá grafička Darina Tutková.

Potom mi veru nebolo dosť a chcela som ešte niečo. A tak vznikol nápad originálnej potlače látky so vzormi mojej kozmetiky. V tomto projekte ma zase zachránila Darinka, no výsledok tlače mi umožnil floraprint.sk. 

Výsledkom mali byť vrecúška na zeleninu, ovocie a pečivo. No hlavne kozmetické taštičky v štyroch prevedeniach. Levanduľa, citrónik, ruža a konopa. V tomto prípade som sa obrátila na priateľku Veroniku z Ajna . A VOILA sú na svete tieto krásky ušité zo 100% bavlny. Vo vnútri nájdete sieťky-vrecká ušité zo záclony. Tak sa Vám tam zmestí naozaj všetko potrebné pre každodennú starostlivosť :).

Čo poviete páčia sa Vám?

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
HilingZdravaKrasa
47 predaných ks, 10 hodnotení

Híling - zdravá krása Vás zanesie do krajiny potešenia, zdravia a krásy. Táto krajina je plná lásky k samej sebe, k vedomému životu a sem tam aj šťastia z vykonanej práce :). Ak sa ňou vydáte na prechádzku, nájdete voňavé telové mlieka a dezodoranty

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »