Domov » Žurnál+ » Autor: Janka Havrila

Žurnál+

Keď ženy tvoria

Janka H. » Osobné Blogy / 2018-11-01 13:16:08 /  Pridaj komentár / 9 lajkov / 63x zobrazený

A čo tak spoločné priadky ?

Ženy v týchto dňoch jesene a prichádzajúcej zimy už po stáročia trávili večere spolu. Rozprávali si príbehy, spievali, priadli, tkali alebo párali perie. Všetko malo svoje pravidlá a tradície.

Dnes je doba trošičku inde, zabúdame na spoločné stretnutia. Technológia menom média, nám v tom malinko bránia. Avšak aj vďaka sociálnym sieťiam sa vieme zbližovať, dohadovať na stretnutiach a zdieľať ich s našími blízkymi. Viem, že my ženy to máme v sebe, intuitívne sa navštevujeme, štrikujeme, klábosíme, vzájomne si pomáhame. 

Chcela by som vám ukázať pár vzájomným chvíľ, vtedy keď slnko skôr zapadá a my máme možnosť ponoriť sa do svojho vnútra.

Sú to aj takéto momenty, keď môžem povedať ,,ja sa o teba postarám, poňuňunkám ti dušu aj telo". Bol nov a my sme si to naplno užili. Malo to byť iba fotenie, no nabralo to hodnotu priateľstva :).

Žena žene, priateľka priateľke

A čo ak sa stretne veľa šikovných žien po kope? Ako napríklad v tento krásny deň. Spoločne sme sa hrali, spoznávali vôňe a samých seba. Sprevádzala nás hudba kalímb a plno vedomostí, ktoré sme si vzájomne pozdieľali. 

Namiesto pradenia sme si vyrábali vlastný makeup ala BB krém.

Aj sme sa nasmiali, aj načudovali. Veru bol to taký klasický večer, kedy je už von tma a ženy čarujú. Takýchto večerov by som chcela mať viac, zdieľať ich s vami. Tu u nás to robíme pravidelne, však čo od piatej s malým dieťaťom :D. Tak to je teda návšteva za návštevou. No rada by som  moje skúsenosti podala ďalej. Vzájomne ich zdieľala s ostatnými ženami.

Takéto večere chystáme aj s Ivankou Mer. Spev, hlas a prírodná kozmetika. Budeme spievať a hrať sa s hlasom, no i vyrábať vlastnú prírodnú kozmetiku. Prepojenie hudby s kozmetikou pre mňa veľa znamená. Aj preto sa teším z tejto zaujímavej spolupráce.

Rada by som bola aby tradície nevymreli. Aby sme sa naďalej veselo stretávali a zdieľali to napríklad aj s mužmi. Dnes sme to vyskúšali a bolo to plné harmónie. Deti síce behali a kričali a my sme sa hurónsky smiali :D, no malo to čo do seba. Vyrobili sme si martinské lampióny, spolu ako rodiny. To slovo "spolu"

Ja vám prajem veľa podobných momentov, ak po nich od srdca túžite. A ak nie užite si momenty zimy vo svojom vnútri v teple domova.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
HilingZdravaKrasa
HilingZdravaKrasa
63 predaných ks, 12 hodnotení

Híling - zdravá krása Vás zanesie do krajiny potešenia, zdravia a krásy. Táto krajina je plná lásky k samej sebe, k vedomému životu a sem tam aj šťastia z vykonanej práce :). Ak sa ňou vydáte na prechádzku, nájdete voňavé telové mlieka a dezodoranty

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »