Domov » Žurnál+ » Autor: Katalin Pénzesová

Žurnál+

Pripraviť sa, pozor, JAR!

Katalin P. » Tvorba / 2021-04-12 13:00:02 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Konečne môžeme zabudnúť na zimu. Je tu nová sezóna, slniečko, svieži voňavý vánok, či štebot vtákov. Príchodom jari si osviežte vašu pleť a zregeneruje ju po dlhotrvajúcej zime.

Prečo by ste tak mali urobiť?

V zime je chladné, veterné počasie. Vonkajšie faktory prostredia a striedanie teplej a vyhriatej miestnosti je pre pokožku veľmi zaťažujúce. Nie je prekvapujúce, že na konci zimy bude pokožka tváre vyzerať viac unavená a bledšia ako obvykle.
Prvým a najdôležitejším krokom na jar je EXFOLIÁCIA – odstránenie odumretých buniek.
Podľa našich odborníkov: exfoliácia = napnutá, mladá pokožka.

Čo znamená exfoliácia / peeling?

Funkciou hornej vrstvy pokožky je okrem iného ochrana pokožky a zabránenie úbytku vody. Pokožka sa cyklicky a bez povšimnutia obnovuje, asi každých 28 dní. Ako starneme, tento prirodzený proces sa postupne spomaľuje, bunky starnú a pokožka je vráskavá a bledšia. V tom vám môže pomôcť správna exfoliácia!

BEAUTY TIP OD HERBSGARDEN: Ak vaša tvár túži po jarnej obnove, odporúčame náš kombinovaný dvojčinný (exfoliácia + peeling) Ibištekový peeling na tvár s obsahom ovocných AHA kyselín s exfoliačným účinkom.
Jemný peeling + exfoliácia s ovocnými kyselinami zaručí viditeľný výsledok: vaša pokožka bude znovuzrodená, svieža a hydratovaná, navyše účinné látky v sérach a krémoch sa po odstránení mŕtvej epidermy lepšie vstrebú.

OCHRANA POKOŽKY PRED SLNEČNÝM ŽIARENÍM

Dúfame, že toto krásne slnečné počasie nám už ostane, no je dobre známe, že jarné slnečné lúče obsahujú najväčší pomer ultrafialových lúčov, takže ak je vaša pokožka náchylná na pehy a škvrny, určite použite špeciálny krém na opaľovanie alebo ochranný krém. Jedným z najdôležitejších sprievodných prvkov novej sezóny z hľadiska starostlivosti o pokožku je pripraviť pokožku tváre, aby si zvykla na pribúdajúce slnečné svetlo.

Nepotrebujete k tomu veľa, stačí:
✔️ postupnosť
✔️ v prípade citlivejšej pokožky mierny pobyt na priamom slnku
✔️ a samozrejme Herbsgarden Denný BB krém na ochranu a na harmonizáciu farby pleti

BEAUTY TIP OD HERBSGARDEN: pobyt v prírode a na čerstvom vzduchu je priam povinný. Nezabudnite si doma náš skvelý Levanduľový ochranný krém, ktorý je vhodný tak pre najmenších ratolestí ako pre dospelých. Nielen chráni pokožku, ale ju aj upokojuje pri spálení, popálení, uštipnutí. 

Príchodom tepla sa aj viac potíme, tak treba myslieť aj na to, ako budeme riešiť tento, veru niekedy dosť nepríjemný problém. Existuje vôbec účinná a 100% prírodná ochrana vo forme DEODORANTU bez obsahu hliníka, ktorý naozaj funguje? Deodoranty od Herbsgarden poskytujú maximálnu ochranu pred nepríjemným zápachom dostupnú v prírodnej kozmetike, a zároveň sa šetrne starajú o vaše podpazušie. Neobsahujú sóda bikarbónou, ktorá je vo veľkých množstvách dráždivá a ani bambucké maslo, či kakaové maslo, ktoré zase príliš mastia.

Zabezpečia:
✔️ Sviežu vôňu (organické, testované chemotypové éterické oleje)
✔️ Účinnú ochranu (Čo iné by sme potrebovali? )
Vyskúšajte a zamilujete sa do našich deodorantov: Neviete, ktorý si zvoliť? (Keďže je jar, tak štýlovo začnite s deodorantom „Svieža jar“, alebo nám napíšte a veľmi radi poradíme. 

 

Katka z Herbsgarden

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ochranný levanduľový krém - 12689714_Ochranný levanduľový krém by Herbsgarden
 Páči sa 8 ľudom
17,90 €
 - Ibištekový píling na tvár + AHA kyseliny - 12687620_Ibištekový píling na tvár + AHA kyseliny by Herbsgarden
 1 komentárov
 Páči sa 13 ľudom
18,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »