Domov » Žurnál+ » Autor: Henrieta Môcová

Žurnál+

Vianočná ponuka HM šperkov

Henrieta M. » Tvorba / 2018-12-06 17:58:00 /  Pridaj komentár / 27 lajkov / 40x zobrazený

Blížia sa Vianoce, to zrejme nikomu netreba obzvlášť pripomínať. Nie som zástancom bezhlavého nakupovania darčekov na „kilá“ len preto, aby toho bolo pod stromčekom veľa.

Kým boli deti menšie, čaro Vianoc bolo viac o prekvapení, o hračkách, o spoločenských hrách... Teraz, keď už odrástli, sa to mení.
Menia sa aj kritériá pri výbere darčekov. Samozrejme, darček musí byť vyberaný pre konkrétnu osobu. Vyberám niečo milé, aj praktické, niečo, čo by mohlo obdarovanú osobu potešiť a čo vytiahne zo skrine aj počas roka a nezapadne do zabudnutia, kým sa skončia sviatky.

Šperk, je skvelý darček pre mnohých a hlavne mnohé :-) Úlohou šperku je, aby svojim dokonalým prevedením dal vyniknúť kráse, pôvabu a vkusu svojho nositeľa/nositeľky. Samozrejme, nemá význam darovať niekomu prsteň, keď viem, že prstene nenosí, ale drobné náušničky by ju potešili.

Výrobu šperku na objednávku k tohtoročným Vianociam ste už premeškali, ale dávam do pozornosti zopár kúskov skladom, ktoré sú teraz navyše bez poštovného.

Spomedzi obľúbených folklórnych šperkov sú tu napríklad visiace náušnice Trenčín, Trnava, Detva.

Ľúbezný vtáčikový ornament vychádza z ľudového ornamentu používaného v oblasti Čataj a je veľmi detailne gravírovaný. Rozhodne zaujme hneď na prvý pohľad. Na spodnej strane je prsteň zúžený pre pohodlné nosenie.

Pre pánov sú v ponuke manžetové gombíky. Plochu gombíkov zdobí gravírovaný folklórny vzor z malebnej slovenskej dedinky Čičmany alebo Detva.

Z kolekcie minimalistických šperkov inšpirovanou prírodou, lesom a zvieratami, je skladom ešte posledný náhrdelník s vtáčikom.

Taktiež prstienok CUTE WILDNESS dokonale zladený s náhrdelníkom.

Prípadne extravagantný kúsok, prsteň jelenie parohy.

V ponuke pre pánov-turistov je aj praktický darček damaškový nôž od Róberta Môca.

V galérií nájdete toho ešte oveľa viac. Avšak ak máte zálusk na nejaký kúsok na objednávku, dodanie môžem sľúbiť najskôr na február.

Majte pekné dni.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

U
HenrietaMocova
HenrietaMocova
633 predaných ks, 352 hodnotení

Vitajte na mieste, kde sa umelecké cítenie kĺbi s kvalitnou remeselnou prácou s dlhoročnou praxou. Viac o mne si môžete prečítať v článku redakcie SAShE

Čas na výrobu vecí na objednávku je v popise uvedený len orientačne a závislí od aktuálneho stavu vyťaženosti.("dlhšie ako mesiac" je najdhšia možnosť čo portál ponúka, preto to nemôžem lepšie upresniť :-() Na gravírované šperky počítajte aj 2-3mesiace. Za pochopenie ďakujem.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Keltský damaškový nôž s púzdrom na opasok - 5501552_Keltský damaškový nôž s púzdrom na opasok by HenrietaMocova
 19 komentárov
 Páči sa 107 ľudom
138,- €
 - strieborný nastaviteľný prsteň - sláviček spívá - 9786559_strieborný nastaviteľný prsteň - sláviček spívá by HenrietaMocova
 63 komentárov
 Páči sa 334 ľudom
62,- €
 - Manžetové gombíky s folklórnym vzorom - Detva - 10520007_Manžetové gombíky s folklórnym vzorom - Detva by HenrietaMocova
 12 komentárov
 Páči sa 140 ľudom
70,- €
 - Manžetové gombíky s folklórnym vzorom - Čičmany - 8123417_Manžetové gombíky s folklórnym vzorom - Čičmany by HenrietaMocova
 4 komentárov
 Páči sa 114 ľudom
70,- €
 - visiace náušnice folkové - 9655475_visiace náušnice folkové by HenrietaMocova
 72 komentárov
 Páči sa 251 ľudom
40,- €
 - minimalistický strieborný prsteň CUTE WILDNESS - vtáčik - 9852757_minimalistický strieborný prsteň CUTE WILDNESS - vtáčik by HenrietaMocova
 1 komentárov
 Páči sa 48 ľudom
23,- €
 - strieborný prsteň CUTE WILDNESS - parohy - 9931475_strieborný prsteň CUTE WILDNESS - parohy by HenrietaMocova
 3 komentárov
 Páči sa 65 ľudom
50,- €
 - strieborný náhrdelník CUTE WILDNESS  (vtáčik) - 10054052_strieborný náhrdelník CUTE WILDNESS (vtáčik) by HenrietaMocova
 11 komentárov
 Páči sa 126 ľudom
40,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »