Domov » Žurnál+ » Autor: Júlia Šmidáková

Žurnál+

Pohodlné sedenie

Júlia Š. » Nové výrobky / 2015-06-21 23:43:52 /  1 komentár / 26 lajkov

Radi sedávame na zemi. Deti sa radi hrajú na koberci, kde si môžu rozložiť svoj vláčik alebo lego a ja sa nerada skláňam nad nízky konferenčný stolík v obývačke, preto si vždy sadám na zem pred neho.

Napadlo mi urobiť nízke sedacie vaky, na ktorých by sa pohodlne sedelo aj za týmto stolíkom a ktoré by vyriešili nedostatok miesta na sedenie, keď sa u nás zíde väčšia návšteva.

Základ je ušitý z pevného plátna a poťah tvorí elastická textilná priadza. Na webe sa dá nájsť veľké množstvo rôznych "bean bags" alebo "poufov", ako sa vaky na sedenie ešte inak nazývajú. No tieto moje sú predsa len niečím iné. Naplnila som ich špaldovými plevami, cez ktoré prúdi vzduch a krásne držia tvar. Oproti klasickej výplni z polystyrénu sa na nich nepotíte a sedíte si ako vo vatičke. Naša rodina ich miluje.

 

 

 

 

 

Komentáre

tvorit_a_lubit Úplne skvelé sú! :)

2015-06-22 10:42:32

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Heavenly
Heavenly
157 predaných ks, 107 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Autorské ľanové oblečenie na každý deň. Prudko nositeľné variabilné strihy s iskričkou nostalgie a mäkkučký prírodný materiál - to je láska na prvý pohľad. Všetko navrhnuté a ušité doma na Slovensku. Zero waste výroba.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Pouf zelený - 5549778_Pouf zelený by Heavenly
 Páči sa 23 ľudom
64,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »