Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Hajtingerová

Žurnál+

Rozpršalo sa do farebna

Martina H. » Tvorba / 2014-08-03 20:54:10 /  4 komentáre / 11 lajkov

Ahojte :)

Po dlhšej odmlke som sa znovu prihlásila do Sashe sveta aj ako tvorca, nie len ako pozorovateľ, čitateľ žurnálov a spravovateľ galérie, do ktorej už dlhšie nepribudla ani jedna vec. 

Bolo to obdobie útlmu. Čas kedy som mala toho pred sebou i za sebou už viac. Nie žeby som nevyrábala, ale boli to skôr drobnosti na odreagovanie, ktoré som ihneď rozdala alebo o ne ktosi prejavil záujem. Už dlho som neurobila žiadny väčší projekt... 

Veci sa trochu upokojili a ja som sa usadila k drôtikom.

V galérií pribudlo pár noviniek - neviem či to môžem nazávať kolekcia, ale zrazu sa u mňa rozpršalo. Tak nejak farebne. Pôvodne išlo o darčeky, ktoré som vymýšľala pre moje kolegyne, s ktorými som sa lúčila (aspoň vtedy som si to myslela). Išlo mi o čosi jednoduché, čo môžu nosiť aj v práci, o čosi čo nás všetky istým spôsobom spájalo. A tak som zakomponovala zlomky kamienkov. Každej pridelila farbu (a dokonca sa trafila! :) ) a napokon rozdala prvú "verziu" náramočkov.

A náramky mali úspech. Po jednej za mnou chodili a z očí im išla radosť. 

A tak som sa zamyslela.

Zdokonalila zapínanie aj bočné ozdoby.. a vzniklo ich niekoľko - keďže mám okolo seba samé krásne kamene a je ťažké z nich vybrať len pár.

Predstavujem vám moje farebné novinky, a dúfam, že si nájdu svoje miesto tu, medzi tým neskutočným množstvom krásnych a unikátnych šperkov.

Trošku sa bojím, trošku si nie som istá či som ich mala takto podeliť a trošku napäto sledujem či sa zapáčia alebo či mi niekto povie "je to príliš jednoduché a na sashe to nepatrí..."

Ale už som veľké dievča a aj podobnú kritiku zvládnem, preto ak máte pocit že máte na jazyku čosi čo by som mala vedieť... vážim si každý názor, každú kritiku, každé slovo, každé nahliadnutie. Pozitívne, aj negatívne. Lebo aj tie ma učia.

Ďakujem :)
Krásny zvyšok večera prajem :)

Komentáre

Tabytta V jednoduchosti býva krása, hovorí sa. Mne sa nezdajú až tak jednoduché, ale krásne sú všetky.

2014-08-03 21:11:191x

LightAndAngels Sú nádherné, všetky!!!! Úplne úžasné :), vôbec nie je prečo mať malú dušičku, pretože sú skvelééé a presne pre sashe svet stvorené... :)

2014-08-03 23:15:521x

snakebite nádherné sú :)

2014-08-04 12:24:141x

Hajinka Ďakujem za podporu :)

2014-08-04 21:17:55

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Hajinka
Hajinka
47 predaných ks, 25 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Na začiatku bolo klbko... drôtené klbko...

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »