Domov » Žurnál+ » Autor: Marcela Rybecká

Žurnál+

Burina u nás doma :)

Marcela R. » Osobné Blogy / 2017-03-11 13:11:45 /  Pridaj komentár / 20 lajkov

Burina u nás doma :)
Vopred sa ospravedlňujem ak som urazila niektorú z rastliniek, nie som žiaden botanik. Ale mne sa táto burina veľmi páči! Už pred rokom som si z nej priniesla do bytu a je to dekorácia na nezaplatenie. Stále sa hodí, či je leto či je zima, neuschne keďže už suchá je a čuduj sa svete ani neopadáva.
Dnešná prechádzka teda priniesla svoje plody a ja mám doma novú burinovú výzdobu v najrôznejších "vázičkách", zadarmo, z prírody a na parádu :)

 

Zelená fľaštička je od nejakého piva, páčila sa mi, tak som ju odložila na horšie časy. Druhá je vlastne svietnik a plníme ho štuplíkmi z vín :)

Ranná prechádzka :)

Ide sa na to! :)

 

Nerada vyhadzujem pekné fľaštičky a dnes sa mi to vyplatilo. Táto od olivového oleja so suchou burinkou nám zdobí WCko. Krabičku som robila dávno (na dámske veci) a čírou náhodou sú obidve s motívom olivového oleja :)

 

Aj nový džbánik dostal svoju burinu :)

Túto burinku som si priniesla dávnejšie. Je vo fľaške od slovenského cideru a zdobí nám spálňu :) 

 

A toto je tá, čo to celé začala... mám ju doma už vyše roka a stále jej to svedčí :)

 

A na záver ešte pár mojich "živých buriniek" aby sme tu nemali tak sucho a tiež si priviedli jar do bytu :)

 

Pekný víkend :)
HaM

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
HaM
HaM
3348 predaných ks, 756 hodnotení

Vitajte v našom tvorivom svete :o)
Tešíme sa, že ste zavítali k nám.
Hanka a Macka

Nábytok a rámy z našej ponuky sú prerobené staré a starožitné kúsky. Každý jeden je originál. Nevyrábame nábytok, takže ak je označený ako "predaný" rovnaký Vám už vyrobiť nevieme. Tieto slúžia ako galéria našej práce aby ste sa mohli inšpirovať pri výbere farebnej kombinácie pre Váš kúsok. Ak sa Vám niečo zapáči ozvite sa nám prosím, pošleme Vám našu aktuálnu ponuku a pokúsime sa spoločne niečo pekné vymyslieť :)

Ponuky, ktoré si vyžiadate (rámy, nábytok,... + cenové ponuky) a sú vám zaslané platia 3 dni. Ak sa do tejto doby nevyjadríte či máte o danú vec záujem môže byť posunutá ďalšiemu záujemcovi (cenová ponuka sa môže po tomto termíne meniť).

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »