Domov » Žurnál+ » Autor: GOLDSCHMID s.r.o.

Žurnál+

Spolu nám to ladí

G. » Tvorba / 2018-09-02 09:24:32 /  4 komentáre / 13 lajkov / 123x zobrazený

Odkedy som pred pár rokmi zistila, že existuje nejaké Sashe, stále ma rovnako fascinuje. Je to taký jeden obrovský labyrint krásy a nikdy neviete, ktorá ulička Vás kam zavedie a čo tam nájdete. Vždy, keď niečo hľadám, tak to nenájdem, ale keď hľadám niečo úplne iné, zrazu zbadám vec, ktorá mi vyrazí dych. Asi je to tým, že každý tvorca si k svojmu výtvoru priradí iné kľúčové slová, pretože tie mu tu vec najviac pripomínajú a hľadajúcemu kupcovi zase pripomínajú niečo iné :-), ale to je jedno... Aspoň u mňa je to tak, že keď sa tu vždy v uličkách zamotám, tak zbadám nejaké náušky čo by mi ladili s topánkami a hento zase s týmto... Milujem to, že sa nemusím ani pohnúť z domu, iba kliknem na Sashe a mám hneď pred očami takú ponuku ľudskej tvorivosti, že si z nej neviem ani vybrať. Akí sme my ľudia šikovní a hlavne ako spolu ladíme.
Momentálne som sa zamilovala do všetkého háčkovaného aj keď háčkovať neviem. A to je na tom to krásne, že načo by som sa učila teraz háčkovať, aby som ošedivela ešte viac? Radšej si tu poblúdim v tomto labyrinte a oplatilo sa. Našla som tu veľmi šikovné ženy čo háčkujú a dokonca aj muža a teda ide mu to, klobúk dolu. Dvaja dokážu viac ako jeden. V hlave som mala predstavu o háčkovanej kolekcii, neviem prečo sa ma tá predstava tak silno držala, ale teším sa, že som ju nakoniec zrealizovala. Aj keď ešte nie je celkom hotová, ukážem Vám aspoň niečo z toho čo mám v hlave.
Možno už leto končí, ale nie pre tých, ktorí napríklad cestujú a potrebujú ešte šaty na dovolenkovú večeru na pláži, a k tomu by sa šiklo aj nejaké bolero a ešte pekné náušnice a ešte toto a tamto, veď kedy by sme mali byť krásne, keď nie na dovolenke. 

https://www.sashe.sk/HAPPYpeople/detail/happy-hackovane-cierne-saty

https://www.sashe.sk/BibianaHallova/detail/titanova-stuha-3

https://www.sashe.sk/ByBea/detail/kabelka-hackovana-michaela-tmavomodra

https://www.sashe.sk/HAPPYpeople/detail/happy-hackovane-saty-tulipanove

https://www.sashe.sk/BibianaHallova/detail/5

https://www.sashe.sk/Atuni/detail/tak-anglicke....2

https://www.sashe.sk/HAPPYpeople/detail/happy-hackovane-saty-tyrkysovo-matove

https://www.sashe.sk/ByBea/detail/kabelka-velka-fresh-caribian-satka

https://www.sashe.sk/blueswan/detail/fresh-roses

Tieto posledné šaty už majú svoju budúcu majiteľku, len o tom ešte nevie, pretože jej až o pár dní budem gratulovať a samozrejme si ju potom v šatách odfotím. Má špeciálnu postavu je chudá, nízka a má veľké prsia č. 4 a miluje túto farbu. Presne taký top na veľké prsia som tu náhodne našla u predajcu Woolen a hneď som vedela pre koho je určený. Top som podšila, predsalen u takých väčších pŕs to asi treba pre istotu. Už len dúfam, že bude spokojná. 

https://www.sashe.sk/fsoter/detail/naramok-dreveny-3

https://www.sashe.sk/maat/detail/chic-set...-klobuk-pled...-cyklamenova-v3

https://www.sashe.sk/woolen/detail/hackovany-crop-top-zlava

https://www.sashe.sk/HAPPYpeople/detail/happy-hackovane-saty-ruzove-s-cipkou

https://www.sashe.sk/Silur/detail/detske-pletene-natepnicky

https://www.sashe.sk/fanco/detail/klobucik

https://www.sashe.sk/Noemidarceky/detail/nezna-krasa

Špeciálne sa chcem poďakovať Katke, ktorá tu tvorí pod menom BabetoArt, a táto šikovná osôbka mi pomohla zrealizovať môj sen - túto krásnu háčkovanú kolekciu, na ktorej pokračovaní ešte stále pracujeme. 

https://www.sashe.sk/BabetoArt

Týmto mojím malým príspevkom som chcela pochváliť všetkých tvorivých ľudí, ktorí tu prezentujú svoje výrobky a súčasne nimi inšpirujú ďalších ľudí k tvorbe. 

Nech sa nám všetkým darí :-)

Alexandra Valentovičová

Komentáre

ByBea Ďakujem za nádherný žurnál, srdcom napísaný a inšpiratívny. A veľmi si vážim, že aj moje vecičky si našli miesto medzi všetkými tými vkusnými nádherami. Nech sa darí aj naďalej :-)

2018-09-02 10:59:131x

HAPPYpeople ďakujem veľmi pekne. Teším sa, že nás tu obohacujete Vašimi krásnymi kabelkami a tiež Vám prajem úspešnú tvorbu:-)

2018-09-02 16:26:26

BibianaHallova Tak tento žurnál ma chytil za srdce, krásne slová, plné motivácií, spolupatričnosti...v každej vete je niečo, čo človeka posúva ďalej v handmade tvorbe, Sashe, veľká rodina tvorivých ľudí, ale málokto je taký ako Saška, jedinečný umelec, jedinečný človek s veľkým srdcom. Veľmi vnímavá osoba, ktorej neunikne nič zaujímavé...spája ľudí, ich tvorbu a to je krásne, veľmi ti tlieskam:)

2018-09-02 22:16:44

HAPPYpeople Ďakujem Bibi za krásne slová, veľmi ma to potešilo, že má niekto o mne takýto obraz. Taký kompliment som nedostala ani od manžela:-))). Ak naozaj niekoho posuniem, alebo inšpirujem, tak spokojnejšia a šťastnejšia ani nemôžem byť. Bez ohladu na to či výsledok Vašej tvorby niekoho zaujme, alebo nie najpodstatnejšia je radosť z toho procesu. Zbožňujem tvoje šperky, sú také ženské a prajem Ti veľa nových nápadov a zákazníkov :-)

2018-09-03 12:57:20

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
HAPPYpeople
HAPPYpeople
17 predaných ks, 10 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Keď šijem a tvorím všeličo som šťastná, keď tvorím pre iných som ešte šťastnejšia. Verím, že Vám moje výtvory prinesú radosť, ktorú som do nich pri tvorení vložila. Alexandra Valentovičová

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »