Domov » Žurnál+ » Autor: Nadezda Karasekova

Žurnál+

Ako neprísť o rozum...?

Nadezda K. » Osobné Blogy / 2020-04-14 07:16:05 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

Negatívne informácie sa na nás hrnú zo všetkých strán a my sme sa stali zo dňa na deň pasívnymi divákmi celosvetového diania a rukojemníci vo vlastných domoch. 

"Nič už nie je také, aké bolo predtým..."

Nič už nie je samozrejmosť, prehodnocujeme životné hodnoty, tešíme sa z maličkostí...z našeho hand made a sebestačnosti, na ktorú sme prišli, vďaka voľnému času...Všetci sme sa museli preorientovať zo svojich  zabehnutých režimov na túto obrovskú zmenu menom"zostaňte doma"!

Spočiatku chaos, panika, čo bude ďalej...časom sme si navykli a teraz sa s tým učíme žiť...Zisťujeme, čo sa deje, prečo sa to deje, ako ďalej...kde je pravda?

Nádej zomiera posledná...buďme empatickí, trpezliví, všetko zlé je na niečo dobré,...počúvame zo všetkých strán...ale všetkého veľa škodí...

Tak ja len dúfam, že neprídeme o svoj zdravý sedliacky rozum, neuveríme všetkým pravdám, ktoré sa za ne označujú a prežijeme toto ťažké obdobie  všetci zdraví (psychicky aj fyzicky:)a imúnni!

Imúnni voči vírusom vďaka vitamínom a voči neľahkej situácii vďaka svojmu zdravému rozumu...

Držím nám všetkým palce!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

H.O.P.E
H.O.P.E
76 predaných ks, 36 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Vitajte v mojom svete na háčiku. Volám sa Naďa, čo znamená nádej, tak preto "hope". Keď háčkujem, relaxujem a zároveň dúfam, že výsledok sa bude páčiť a niekoho poteší. Ručne vyrobiť, pre mňa,znamená jedinečnosť, unikátnosť, trpezlivosť, čas a ♥️

Ďakujem za vašu návštevu môjho sveta na háčiku. Hand made výrobky sú veľmi originálne a častokrát ťažko napodobyteľné. Preto prosím buďte zhovievaví ak farba, či rozmery nie sú úplne presné podľa opisu a výberu. Ale o tom by "hand made" aj malo byť...Materiály a ich odtiene, či veľkosť sa môžu trošku odlišovať, aj keď sa naozaj snažím, čo najviac opisy dodržiavať.
Dodacie lehoty sú orientačné, závisia od typu objednávky, preto sa radšej vždy informujte správou.
Ďakujem za váš čas i pochopenie.


Pôvodné meno NadkaK

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »