Domov » Žurnál+ » Autor: Dominika Vašková

Žurnál+

Last minute Valentín

Dominika V. » Osobné Blogy / 2018-02-13 14:35:07 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Každý z nás chce svojim milovaným vybrať ten najlepší darček. Niekedy sa stáva, že dôjdu nápady a my už nevieme po tých všetkých sviatkoch, čím by sme blízkych obdarovali. 

Preto sme si dnes pre vás pripravili tipy na darček, ktorý stíhate aj na poslednú chvíľu. Pripadne možno tieto nápady pomôžu obzvláštniť aj iné dni. 

1. Mydlá, bomby do kúpeľa  

Skvelý darček pre ženy, ktoré určite poteší mydlo alebo bomba do kúpeľa. Na domácu výrobu šumiviek nájdete určite plno návodov. Ja som mydlo najlepšia maminka zohnala v Albi za 0,50€.

Tip pre mužov: existujú rôzne druhý pivnej kozmetiky, tou určite nepohrdnú muži.

 

2.Darčekovo balené ponožky  

Kto by nemiloval ponožky? Určite nájdete rôzne druhy, ktoré sú srdiečkové alebo podobne zdobené. Druhou voľbou môžu byt silonky s rôznymi vzormi

Tip pre mužov: V mnohých obchodoch nájdete ponožky s odkazmi ako prines mi pivo a podobne. Zábavný a praktický darček.

 

3. Valentínky, alebo darčekové karty

Milé pohľadnice na ktoré môžte napísať venovanie nájdete v rôznych obchodoch. Tieto sme vytvorili my v PDF verzii a sú dostupné za 0,50€. Vytlačiť ich stíhate kľudne aj zajtra. 

 

4.Čaj, káva 

Pre milovníkov čajov existujú rôzne možnosti. Jednoduché k dostaniu sú pečené čaje, kvitnúce čaje, alebo čaj s odkazom v rôznych baleniach.

Pre milovníkov kávy nájdete mnoho možností ako kvalitné ochutené kávy alebo káva z rôznych kútov zeme. 

 

5.Diár, zápisník 

Existuje množstvo diarov a zápisníkov pre ženy i mužov. Pre cestovateľov nájdete aj cestovateľský zápisník, pre umelcov rôzne skicare a podobne. Zápisníky sú zvyčajne dostupné aj v kožených obaloch alebo rôzne deluxe vydania. 

Tip: Pre knihomoľov určite nejakú dobrú knihu

 

6.Cukríky, sviečky

Ženy sviečky milujú a určite nepohrdnú ani cukríkmi. Ak chcete potešiť oboch existujú rôzne druhy sviečok označené ako masážne, teda s vôňou stvorenou pre masáž alebo sviečky s nápismi ako All you need is Love a podobne.

Tip: cukríky môžte dať do celofanu a previazať stuhou, dať k ním milý odkaz

 

7. Hrnčekový/Mikrovlnkovy koláč 

Receptov na tieto koláče je plný internet. Existujú aj bez vajec, alebo v rôznych obdobach. Často sú inšpirované kolačmi ako brownie, lávový koláč alebo mrkvový. Je na vás aký recept zvolíte. Zvládne ich každý a chutia ozaj výborne. Dozdobiť ich môžte šľahačkou alebo posýpkov v tvare srdiečok. Tento je z knihy Hrnčekové koláče.

Tip: Darujte nový hrnček originálnym spôsobom. Vytvorte tento mikrovlnkový koláč v novom hrnčeku. Ženy určite odcenia od mužov pokus o pečenie. Naopak pre mužov môžte vytvoriť ich obľúbený koláč ako osobný kúsok, ktorý im konečne nikto iný nezje.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Greathings
Greathings
6 predaných ks, 8 hodnotení

Pre všetko krásne a príjemné.Ak si neviete vybrať z našej ponuky, radi vám vytvoríme návrh na mieru. Všetky sny sa dajú splniť!

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Valentínky print - 9168749_Valentínky print by Greathings
 Páči sa 5 ľudom
1,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »