Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Krenželáková

Žurnál+

Vyznanie lásky - Keď obraz povie všetko za Vás

Zuzana K. » Tvorba / 2023-02-07 07:00:01 /  2 komentáre / 26 lajkov / 312x zobrazený

Láska môže mať veľa podôb - láska k rodičom, priateľom, medzi mužom a ženou. No na jej vyjadrenie mnohokrát nevieme nájsť tie správne slová. V tom Vám viem však pomôcť.

 

 

Darovaním obrazu SRDCOVKY NÁDHERNEJ poviete svojej milovanej osobe viac než 1000 slov a rozžiarite jej úsmev na tvári zakaždým, keď sa na neho pozrie. Pôvabná a romantická rastlinka očarí Vašu milovanú priateľku či manželku nadčasovým a príjemným dizajnom a Vašu mamku prenesie v spomienkach do svojich mladých čias, kedy bola srdcovka mimoriadne obľúbená.

 

Obraz srdcovky nádhernej zo sebou prináša posolstvo lásky nielen svojim názvom, ale aj nádhernými kvietkami v tvare srdiečok, ktoré môžu spríjemniť každý domov a vniesť tak do neho harmóniu a príjemnú atmosféru.

 

Obraz srdcovky nádhernej je vhodné darovať vždy a hlavne z lásky ♥ Milovanú osobu môžete obdarovať na blížiaci sa sviatok lásky VALENTÍN, ale rovnako aj na MENINY či NARODENINY. Obraz je vhodnou alternatívou živej kytice, avšak ručne kreslené kvety od GRATIOLY nikdy nezvädnú a budú Vám robiť radosť po celý rok.

 

Dúfam, že sa Vám moje stvárnenie tejto neobyčajne nádhernej rastlinky páči a ak v budúcnosti nebudete vedieť čím potešiť svoju milovanú - sestru, mamku, babku či priateľku - spomeňte si na tento OBRAZ PLNÝ LÁSKY, ktorý Vám príde nádherne zabalený a hlavne, ktorý som s radosťou a láskou nakreslila pre Vás ♥

Komentáre

Sikovnezienky Krásne dielko, veľmi nežné a krehké...

2023-02-10 21:25:31

Gratiola @Sikovnezienky Ďakujem som rada, že to je z mojej kresby cítiť ♥

2023-02-11 09:57:56

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »