Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Sedláková

Žurnál+

kam som sa podela

Zuzana S. » Tvorba / 2015-05-19 15:09:34 /  4 komentáre / 11 lajkov

milé sashenky, garbínky a drahí naši chápajúci a milujúci partneri :)

 

už tak dlho sa túžim ozvať, napísať aspoň pár riadkov, moc mi to chýbalo a tiež mi veľmi chýba kontakt s úžasnými ľuďmi, ktorých som mala to šťastie spoznať vďaka objednávkam tu na SAShE :) 

behom posledných pár rokov sa udialo v mojom živote niekoľko veľkých zmien - svuaaaadbaaaa, narodenie nášho synčeka, materská, presťahovanie sa do nového bytu - a práve to, že sa nám "náhodou" podarilo natrafiť na byt s jednou veľkou miestnosťou navyše ma nasmerovalo k tomu, aby sme ju prerobili na fotografický ateliér.

s mojou naj kamarátkou sme si predtým snívali o tom, ako by sme spolu mohli fotiť, prechádzali sme sa po meste a fantazírovali, aké by to bolo super spolu pracovať a čo všetko nové by sme mohli priniesť - a zrazu sa to vyriešilo samé a tým najlepším spôsobom, aký si obe vieme predstaviť :D moja Mirulka je veľmi nadaná a skúsená kaderníčka a vizážistka, úžasne sa mi s ňou spolupracuje a práve toto sa odráža na výsledku našej spoločnej práce. okrem toho o nej hovorím, ako o mozgu operácie :) veľmi ju obdivujem pre jej vždy pozitívny a energický prístup, vie úžasne pracovať s ľuďmi, správne ich naladiť.

no a ja som sa už dávno vo fotení chcela uberať smerom kombinácie starého dobrého remesla a výhod, ktoré ponúka súčasná doba. zlúčiť kvalitnú prácu fotografa vychovaného analógovou fotografiou na mokrom procese s digitálnou technológiou, ktorá nám uľahčuje prácu a je neoddeliteľnou súčasťou tejto doby :D určite to je cítiť už z fotografií v článku, ktorý som tu napísala pred rokmi a niektorí z vás ho určite čítali (nájdete ho tu). 

toto sú už prvé spoločné fotografie, ktoré sme urobili pod našou značkou Atelier Noir začiatkom roka 2014. našim jadrom od začiatku bolo robenie "hambatých" fotografií slúžiacich najmä ako prekvapenie/darček pre manžela či priateľa, alebo len tak pre potešenie samých seba :) musím priznať, že toto je oblasť, v ktrej si obe zgustneme najviac - lebo kombinácia retro účesu, večerného líčenia a luxusne pôsobiaceho prádla našej vlastnej výroby s dramatickým osvetlením, zakomponované do vyše 100-ročného interiéru, doklepnuté precíznou retušou - to je podstata Atelier Noir. robíme poctivé remeslo - tak, ako to bývalo kedysi - a robíme svojim klientom z návštevy fotoateliéru zážitok :) to bol od začiatku náš plán a som šťastná, že sa nám to aj naďalej darí dodržovať.

popri "boudoir" foteniach, ako som si ich ja pracovne nazvala, robíme už aj tehotenské fotenia, niekedy sa u nás stretnú viaceré generácie pri rodinnom fotení, veľkou radosťou je tiež fotenie detičiek a momentálne v sezóne pribúdajú aj svadobné fotenia. no a keď máme prácu odovzdanú a nepracujeme ani na žiadnych grafických záležitostiach, tak vyrábame, zháňame a prerábame nové oblečenie a doplnky do ateliéru :)

takže toto je teraz moje aktálne "zamestnanie", robím ho stále popri materskej (ktorá je ale ešte do septembra moje "zamestnanie" č. 1 :)), a okrem tohto aj rôzne iné zväčša grafické fušky :) nové postavičky kreslím preto už iba na objednávku a keď šijem, tak už skôr iba pre kamarátky ak niečo špeciálne potrebujú, alebo nové sexi veci na fotenie :D

keď sa mi podarí našiť viac vecí na predaj, tak ich budem ponúkať aj na našej SAShE ateliérovej stránke TU :) 

pripájam niekoľko ukážok našej práce,  viac nájdete aj na facebooku ak by ste mali záujem popozerať si ;)

Komentáre

M.e.e Dokonalosť sama :) nech sa darí ;)

2015-05-19 16:31:33

Garbie ďakujemeeee :)

2015-05-19 19:26:02

Dadyart úžasné sú tie fotografie na retro štýl, veľmi sa mi to páči!!! Nech sa darí, prajem veľa úspechov!!! :)

2015-05-20 14:31:24

Garbie ďakujeme pekne ;)

2015-05-20 14:37:05

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Garbie
Garbie
183 predaných ks, 72 hodnotení

ak máte radi glamour, industriál, pinup couture, courtney love, ňěžnú ženskosť a grindcorebrutaldeathmetal, prípadne všetko dohromady, tak VÁS SRDEČNE VÍTAM VO SVOJEJ SKROMNEJ GALÉRII ;)

veľmi ma to mrzí no do konca roka som už naplno vyťažená a preto nemôžem prijať už žiadne "podstromčekové" objednávky. ďakujem vám za pochopenie, prajem krásne vianoce všetkým ;)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »