Domov » Žurnál+ » Autor: Erika Kučáková

Žurnál+

Súťaž šťastná trinástka

Erika K. » Zľavy a súťaže / 2015-05-17 10:44:29 /  9 komentárov / 6 lajkov

Nedávno som v mojom obľúbenom obchode dostala zadarmo k nákupu krásny karneol. Vraj len tak, lebo je utorok. Keďže ma to veľmi potešilo a už dávno som uvažovala o narodeninovej súťaži v mojej galérii, rozhodla som sa vyrobiť z karneolu prívesok a urobiť radosť niekomu ďalšiemu. 

A akú súťaž som si pre vás vymyselala? Dlho som nad tým premýšľala, až som sa napokon rozhodla odmeniť niekoho za originalitu. Každý sme originálny svojim spôsobom, takže ako sa budete realizovať, to nechám na vás. Ak robíte pekné kolekcie/výklad, môžete vytvoriť kolekciu/výklad s aspoň jedným mojim výrobkom a skopírovať link pod tento žurnál. Ďalší sa môžu zapojiť tým, že mi pod tento žurnál napíšu čo sa im u mňa páči/nepáči, čo by zlepšili, v čom by pokračovali. Fantázii sa medze nekladú a rozhodne prívítam aj iné originálne nápady ako sa zapojiť :) Všetci, ktorí sa chcete zapojiť, píšte pod tento žurnál, aby som vás mala pokope.

Výhercu vyberiem 13.6. podľa toho, čo z vašich nápadov alebo kolekcií ma najviac osloví. Ak sa nebudem vedieť rozhodnúť, tak to nechám na náhodu a výhercu vyžrebujem :)

Ako poďakovanie si môžete všetci, ktorí sa zapojíte, vybrať fotku z mojej galérie. Mám ich tam len zopár, ale snáď to poteší :) Napíšte mi sashe poštou, ktorú by ste chceli a obratom vám ju pošlem v správe ako prílohu :) Fotky si môžete vybrať tu: http://www.sashe.sk/Gabori/moje/fotografie

Komentáre

Wait http://www.sashe.sk/kolekcia/311886/-

2015-05-31 13:25:252x

Wait http://www.sashe.sk/kolekcia/311889/-

2015-05-31 13:37:042x

Handmade.Dafi Síce som už vytvorila kolekciu, ale vyjadrím sa aj písomne. Robíš krásne vecičky, obzvlášť tie, ktoré sú zložené z viacerých farebných kamienkov naraz :) Mám jednu pripomienku, resp. dobrú radu - vecičky foť tak, aby ich bolo vidieť celé. Niekde sú dosť poodsekávané :)

2015-05-31 18:49:501x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Gabori
Gabori
13 predaných ks, 6 hodnotení

Pri tvorení cestujem v čase. Sadnem si k drôtom a keď o 5 minút pozriem na hodiny, zistím, že je o 5 hodín viac.

Informácie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »