Žurnál+

Odtieň Tereza je nový favorit!

P
Fraela127 predaných ks, 64 hodnotení

Priruz s. » Tvorba / 2022-09-18 13:00:01 /  1 komentár / 13 lajkov

Predstavujeme vám nový odtieň prírodného rúžu na pery - Tereza. Odtieň je pomenovaný podľa inšpiratívnej Terezy Vlasákovej z Prahy.

 

 

Tereza vlastní kaderníctvo “Ten pocit” v krásnej štvrti Prahy. Nám je známa z youtube videí, kde nás vzdeláva ohľadom správnej starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku a zdieľa svoje tipy a triky z kaderníckeho sveta. Vyžaruje z nej hravosť, láskavosť, sloboda a nezávislosť a to sa snaží predať všetkým ženám skrz sociálne siete i v kresle. 

“Maluju se, tak jak chci, nosím barevné vlasy, oblíkám se podle nálady. Nebojte se být svá, nebojte se dopřát si, nebojte se věřit, že dokážete velký věci. Protože dokážete, jen tomu musíte začít věřit. “

 

 

Tereza Vlasáková je 22. tvár slovenskej značky Fraela.

 

A čo si myslí o odtieni Tereza?

"Tenhle odstín mi holky namíchaly tak, aby na mě nebyl “too much” na denní nošení, ale zároveň abych si ho mohla vzít na večerní akci. Prošly jsme asi 6 prototypů a tenhle odstín byl láska na první pohled!

Na rtěnkách fraela mě baví to, jak jsou lehké, takže i výraznější odstín nepůsobí tvrdě. Proto jsem se nebála temnějšího malinového odstínu, který na mně skvěle funguje. Vypadá dobře s lehkým líčením, ale i s výraznou oční linkou, kterou nosím téměř pořád."

 

Bol to náš sen stretnúť sa s ňou a prepojiť naše príbehy. A neboli sme tam samé. Pridala sa k nám na fotenie v Prahe aj Vierka Dušková, ktorá sa postarala o boží mejkap. Ďakujeme!

 

Komentáre

Domkasviecky Nádhera, dievčatá veľmi vám fandím, ja aj moja mamina vaše rúže zbožňujeme. U mňa vládne odtieň Viera a u maminy Martina :-)

2022-09-19 06:40:09
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Rúž Tereza - 15036418_Rúž Tereza by Fraela
 Páči sa 42 ľudom
21 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »