Domov » Žurnál+ » Autor: Monika Bilibov

Žurnál+

Nie len prstene a prívesky - na scénu prichádzajú náušnice :)

Monika B. » Tvorba / 2018-02-17 14:34:47 /  Pridaj komentár / 4 lajky

fullsizeoutput_4d0.jpeg

O náušniciach som sa rozhodovala dlho, ale tak nejak som nevedela ako ich uchopiť. Budú rovnaké? Aký tvar, štruktúra, farba, výber dreva? Otázok bolo veľa a to pravé riešenie nie a nie naskočiť. V hlave mi to šrotovalo o to viac, že sa ma už niekoľko ľudí pýtalo veľmi jednoduchú otázku, "prečo nerobíš náušnice?". 

Nakoniec prišiel nápad. Poďme rozrezať ten krásny olivový koreň, čo sme si priniesli z Talianska. (Nádherné olivové drevo sme si s dovolením majiteľov vzali z ich olivového hája, kde len tak ležalo a asi čakalo na nás :). A okrem toho bolo príliš krásne na to aby skončilo v krbe :)) Nechali sme ho rok sušiť a po očku ho sledovali a tešili sa až príde jeho čas.) Rozrezať ten krivoľaký koreň, bolo ako otvárať vianočný darček. Vykuklo na nás niečo neskutočne krásne, kúzelne, niečo čo si zaslúži aby bolo pekne spracované a niekomu robilo radosť. Drevo ako stvorené na náušnice. 

Preto som sa rozhodla vytvoriť limitovanú edíciu s názvom Monte San Savino, kde budú nie len prívesky a prstene, ale HLAVNE nové náušnice, ktoré dúfam, budú stálicami v mojom obchodíku :)

Takže zatiaľ len malá ochutnávka toho, čo bude čoskoro krásne lesklé, žiarivé a dostupné :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »