Domov » Žurnál+ » Autor: Monika Vrťová

Žurnál+

Čarovným lesom

Monika V. » Tvorba / 2017-07-29 19:06:42 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Keďže som si dovolila nazývať sa Forest Dreamer, rozhodla som sa pre vás pripraviť kolekciu, ktorá nebude len o dreve ako základe mojich prírodných šperkov, ale aj o niečom naviac, čo vás rázom prenesie do "Čarovného lesa". 

Inšpiráciou, ako inak, mi bola sama príroda. Maličké zákutia z machu, chúliace sa pod ťažkými listami papradia, či slnečné lúče dopadajúce na drobné kvietky zdieľajúce miesto s lesnými jahodami. 

A tak ako si každá rastlinka musí húževnato preraziť cestu skrz zem až na svetlo sveta, tak je aj moja cesta ťažká, plná úsilia a skúšok, no nakoniec snáď s úspešným koncom. Posúďte prosím sami >>> https://www.sashe.sk/ForestDreamer/moje/carovnym-lesom

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
CZ
ForestDreamer
ForestDreamer
30 predaných ks, 16 hodnotení

Rozhodli sme sa o kráse lesa nie len snívať, ale po jeho vzore vytvoriť malý osobný raj, ktorý vás môže sprevádzať kamkoľvek.

Informácie

Chcem upozorniť všetkých, čo by mali záujem o vecičky z obchodu, že od 11.9. do 18.9. 2019 budem odosielať už len vecičky, ktoré sú skladom. Dôvodom je plánovaná dovolenka od 19.9. 2019. Ďakujem za pochopenie :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Drevený prsteň: Posledný raj - 8388339_Drevený prsteň: Posledný raj by ForestDreamer
 4 komentárov
 Páči sa 13 ľudom
30,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »