Domov » Žurnál+ » Autor: Diana Decsiová

Žurnál+

Skončia darčeky od Vás na Bazoši či sú naopak nostiteľmi RADOSTI?

Diana D. » Nové výrobky / 2021-09-17 18:37:22 /  4 komentáre / 4 lajky

           Povedzme si úprimne, kto by chcel nájsť niekde na „Bazoši“ vec, ktorú ste v dobrej viere niekomu podarovali k sviatku? Dobrá viera, hmmm... Nuž, tak si ju trošku preklepnime.  Ten týždeň medzi Štedrým večerom a 1.januárom by Bazoš vedel rozprávať svoje vlastné príbehy, keby práve nebol zaneprázdnený nadmerným množstvom inzerátov, ktoré nestíha spracovávať.

         My ľudia máme sklon nahovárať si, že presne vieme, čo ten druhý chce. Teraz strih a  F A C K A. Nie, nevieme. Úplne presne sa trafiť? Len výnimočne aj to už zrejme nie je prekvapením, lebo sme sa pragmaticky verbálne dohodli na „výmennom darčekovom obchode“. -Zlatko, čo by ťa potešilo na Vianoce( narodeniny)? – Nič, hlavne nech sme zdraví.( zmrd, ešte keby pri klamaní nepoužíval to trápne klišé)- No, jasne, ale predsa, daj niečo, nech ťa poteším, keď sa už raz neprekvapíš(lebo toto čaro sa Ti práve snažím ukradnúť)- .....ešte chvíľkové blaboty a nakoniec z neho aj tak vypadne vec, ktorú už o 10 minút ľutuje, že Vám to nadhodil...


       Teraz ďalśí strih a každý ruku hore, kto aspoň raz v živote dostal nevhodný darček, ktorý je pohodený niekde v krabici s názvom, „NEPOTREBNÉ HARABURDY“ ( alebo v lepšom prípade  ďalej koluje niekde darčekovým éterom z nešťastníka na nešťastníka až konečne síce po expirácii,  natrafí na toho „pravého“).
Prečo si teda vlastne namýšľame, že ak to funguje (ne-funguje) z druhej strany, tak my sme výnimka a darujeme len darčeky, bez ktorých si tá druhá strana myslela, že doteraz nežila úplne naplno??      Teraz druhá strana mince. Darovať peniaze je hmm... Ploché? Prázne? Neštýlové? Trápne? Akési na, „tumáš“, žijeme spolu síce už roky ( rodičia, manželia, partneri) , ale vlastne Ťa nepoznám, čas už na Teba nemám teda vôbec a aj keď peniaze nemajú žiadnu hodnotu( veď inflácia sviňa je) ani ty ju pre mňa nemáš ( ale, nikdy by som to nevyslovil/a nahlas, neboj sa).

      Na strane Tretej ( prisahám, už poslednej)- obdarovať človeka, ktorý nám je blízky, hoci by malo byť jediným dôvodom ho „len“ P O T E Š I Ť, je to najkrajšie čo vo vzťahu ( partnerskom, rodičosvkom, súrodeneckom, kamarátskom) môže byť. Vysiela to tóóóľko signálov:
- Myslím na Teba
- Včera si bol/a smutný/á, trochu radosti ešte nikoho nezabilo
- Ľúbim ťa
- Podarí sa to nabudúce...

 


       Osobne milujem DARČEKOVÉ POUKÁŽKY. Ten najlepší vynález“, hneď po kolese ( moje neotrasiteľné presvedčenie- nikomu ho nevnucujem) Svoju prvú som dostala na oblečenie keď som bola v puberte a bol to ten najlepší pocit „slobody výberu“, aký som od rodičov mohla dostať v tom čase.

DARČEKOVÝ VOCHER/ POUKAZ a jeho neverbálny odkaz:
- Poznám Ťa dosť dobre na to, aby som vedela/l, čo máš rád ( oblasť , ktorú Darčeková poukážka konkrétneho obchodu  prezentuje )


- Mám ťa natoľko rada/rád, že Ti darujem slobodu a nebudem Ťa terorizovať svojimi omylmi/výbermi

- Je to luxusný darček ( vytlačená nádherná grafika na kvalitnom lesklom papieri v zaistenej obálke, ktorá Vám už len príde na adresu v poštovej obálke), ktorý nezaberá veľa miesta, ale je nositeľom rôznych hodnôt( nie len finančných)

- Nie si mi ľahostajný /á a verím, že si užiješ nakupovanie vo svojom svete ( ktorému ja až tak veľmi nerozumiem.

PLUS:

- Ušetrím sa zle zahraného "radostného“ výrazu na tvári obdarovaného pri nevhodnom výbere darčeka

- Ušetrím seba od stresov, ktoré nakupovanie darov často prináša


A komu by sme odporučili darovať naše krásne darčekové poukážky z Ateliéru FLOR.elle?


A nemôže to byť JEDNODUČHŠIE: 

 

  •  Vyberiete si DARČEKOVÝ VOCHER u nás v Ateliéri FLOR.ELLE v danej hodnote ( hotové sú v hodnote 25, 45, 75 a 100 eur), ale môžete si vybrať svoju vlastnú, ktorú Vám radi vyhotovíme a dáme vytlačiť
  •  My Vám ich vzápätí prepošleme spolu s jedinečným kódom, ktorý slúži k nákupu a to všetko v krásnej bledozelenej darčekovej obálke, ktorá je zaistená a čaká, že ju len odovzdáte
  •  DARČEKOVÝ VOCHER je vytlačený na krásnom luxusnom lesklom papieri tej najvyššej kvality
  • Majiteľ tejto DARČEKOVEJ POUKÁŽKY sa vôbec nemusí ponáhľať s nákupom- má na to dlhých 6 mesiacov, kt. sa odrátavajú od dátumu nákupu poukážky.

Sme presvedčení, že možnosťou výberu v našom Ateliéri Flor.elle potešíte každého, kto miluje krásne unikátne izbové rastliny, dekorácie, štýlové botanické doplnky a umenie.

Želáme Vám krásny predvíkendový večer a určite nás potešíte spätnou väzbou v komentároch, prípadne Vašimi skúsenosťami s nepotešujúcimi darčekmi či názormi na vynález DARČEKOVÝCH POUKAZOV:) 

S láskou,

Diana

Ateliér Flor.elle

 

Komentáre

Momino Podľa mňa človek sa teší z každého darčeka -- lebo je to darcek... Inak prajem veľa zdaru

2021-09-17 20:28:131x

Florelle Hm, to určite nie, ale môže to byť zbožné želanie:) Z vlastnej skúsenosti a z úprimných rozhovorov viem, že je to len pretvárka v príapade, že je darćek úplne mimo. Ale je skvelé, že Vy sa tešíte z každého darćeka:)

2021-09-17 20:37:501x

lesnastvora Vždy keď v hodnoteniach čítam, že ide o darček, až ma pichne pri srdci....

2021-09-18 02:28:551x

Florelle Určite skvelý nápad. Možno by stálo za to ho poslať ako návrh do redakcie sashe.

2021-09-18 07:55:141x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Živý obraz z kolekcie “Amazony I“  - 13001343_Živý obraz z kolekcie “Amazony I“ by Florelle
 Páči sa 5 ľudom
158,- €
 - Darčekový Voucher GOLD- Ateliér Florelle - 13684239_Darčekový Voucher GOLD- Ateliér Florelle by Florelle
 Páči sa 1 ľudom
75,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »