Domov » Žurnál+ » Autor: Monika Orémusová Orémusová

Žurnál+

♥ Horské fair wear oblečenie - Valentínska cena

Monika Orémusová O. » Zľavy a súťaže / 2020-01-29 13:29:13 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Zdravíme ťa, nadšenec slovenských vrchov!                                                                      Sviatok zaľúbených sa blíži, a možno aj ty chceš potešiť seba a svoju polovičku, alebo otca či brata Horským oblečením. ♥


U nás v obchode platí akcia 2 kusy tričiek za 50 eur (pôvodná cena 56 eur) a 2 nákupné tašky alebo grafiky za 25 eur (pôvodná cena 30 eur).


Stačí objednať 2 ľubovoľné tričká skladom a my Ti cenu dodatočne upravíme. Neplatí to ale na výpredajové kusy označené slovom Sale. 
Na tie platí akcia 2 kusy za 25 eur. Tiež cenu zmeníme dodatočne. 


Takisto stále platí namotávka - vylez so svojim tričkom na kopec, odfoť sa, pošli nám foto a dostaneš dodatočnú zľavu 20% z ďalšej vecičky. 

Tlačíme na oblečenie značky Stanley Stella, ktorá je priekopníkom vo výrobe módneho prémiového oblečenia určeného na priamu tlač či výšivku.
V jej DNA je hlboko zakorenená udržateľnosť výroby aj podnikania. Podľa ich filozofie v dnešnej dobe neexistuje žiaden iný spôsob výroby textilu, ako s plným rešpektovaním ľudí a planéty.Výroba je zabezpečená ekologickým a trvalo udržateľným spôsobom. V realite to znamená, že výrobca dbá na celkový proces dodávateľského reťazca od samotnej výroby, cez balenie a distribúciu až po finálne použitie zákazníkom.Dôkazom je vysoký štandard certifikácií, ako sú GOTS, OE 100, OE Blended, OEKO TEX, PETA-Approved Vegan či REACH a výhradné používanie certifikovanej organickej bavlny a ďalších prírodných či recyklovaných materiálov.

Denne pridávame nové produkty do obchodíku. Chceme inšpirovať ľudí, aby chodili častejšie do hôr. Plánujeme navrhnúť edukačné pomôcky pre deti i dospelých, pamäťové hry vo forme kartičiek s horskými grafikami, či hádanky - kedy sa deti učia vizuálne rozoznávať naše pohoria, hravé puzzle, atď.  Pre info o detskom obelčení nás neváhaj kontaktovať správou :)Nakukni teda, budeme radi za každý feedback :)
S láskou, Tím Horské tričká Fleurust ♥ 


 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kriváň / Vysoké Tatry - 2 494,7 m n. m. - 11447886_Kriváň / Vysoké Tatry - 2 494,7 m n. m. by Fleurust
 Páči sa 9 ľudom
15,- €
 - ♥ Sada tričiek Valentín ♥ - 11465602_♥ Sada tričiek Valentín ♥ by Fleurust
 Páči sa 6 ľudom
50,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »