Domov » Žurnál+ » Autor: Marianna Liková

Žurnál+

Zásterka-Nezásterka

Marianna L. » Pozvánky a Reportáže / 2021-05-24 21:31:18 /  2 komentáre / 8 lajkov

Nuž síce nie som taká výrečná ako moje dve kamošky/kolegynky https://www.sashe.sk/od_Baskya https://www.sashe.sk/PINKI_PONKI ale musím sa pridať aj ja a teda povedať Vám moju cestičku :) 

Zásterka/Fertuška (ako sa jej u nás doma vždy vravelo) je už moja dlhoročná kamoška odkedy mám deti :) Človek si na to zvykne ju používať veľmi rýchlo :) Nie nadarmo ich naše staré a prastaré starké/babky nosili :) Zašpiní sa poväčšíne len ona :)

Mala som jednu kupovanú no nebolo to, to pravé orechové. Veď to isto poznáte, že je to také neosobné a veci potrebujú mať dušu, keď ich niekto robí s láskou je to úplne o niečom inom.

A takto dopadli aj moje zásterky :) vždy boli spravené z niečoho čo sa mi priplietlo pod ruky. Keď deti začali pomáhať v kuchyni bola to štýlová zásterka s volánikmi. Veď predsa aj keď je to ´´len´´ zásterka musí byť in :)

A pred mesiacom prišla  https://www.sashe.sk/PINKI_PONKI s nápadom, že spravíme si takú nezáväznú súťaž čo Ty na to? A nápad bol na svete.

U mňa padol za obeť 15ročný blejzer, ktorému som nevedela povedať zbohom vďaka jeho výšivkám :) a dostala pracovný názov Fialôčka . No a nakoľko chováme sliepočky a pri zbere vajíčok je to vždy problematické aby sa vajíčko nerozbilo :) Staré krátke rifle po deťoch plné vreciek to poriešilo spolu s riflami a vznikla zásterka s pracovným názvom Vajo :)

Verím, že Vás nápad potešil a skúsite to tiež , nakoľko veci si zaslúžia druhú šancu a naša Zem tiež. Sme jej  už toľko dlžní. 

Komentáre

PINKI_PONKI Prajem aby vajo s fialockou robili dlho radost. Fialocka je velmi ženská krasna. A vajo zas optimisticke, nech ma vzdy plné vrecká vajec

2021-05-25 01:58:49

Filkas Dakujem krásne veru že slúžia jedna radosť

2021-05-25 06:37:03

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Filkas
Filkas
2 predané ks, 2 hodnotenia

Ahojte, vitajte u mňa.
Verím, že aj Vy ste ľudia plní pozitívnych myšlienok a nálady. Radi sa smejete a tento svoj pocit predávate ostatným. Taká som totiž ja a verím, že aj ľudia okolo mňa :)
Ak by ste mali akúkoľvek otázočku, kľudne napíšte.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »