Filip T. » Osobné Blogy / 2025-12-31 20:26:45 /
9 komentárov /
17 lajkov

Vítejte v roce 2026
Ať už nás čekají cesty / necesty nahoru, dolů, přímé či všelijak klikaté,


světýlka ať rozzáří každou temnotu a provází nás tou cestou / necestou nahoru, dolů, přímou či všelijak klikatou,

ať minulost zanechá závan svého objetí pro naše cesty / necesty budoucí, nahoru, dolů, přímé či všelijak klikaté

a na konci té cesty / necesty nahoru, dolů, přímé či všelijak klikaté, slunce nám nové začátky ukáže


a s čerstvým větrem za zády vše se opět rozzáří

a my vidíme jasně do dály.


Za FMdesign srdečně přejí
Filip & Monika
VELIKÉ DĚKUJI letí k vám všem včetně báječné redakci Sashe. Děkujeme za vaše milé návštěvy, krásná slova a podporu. Díky vám tu jsme a tvoříme pro vás. ❤️
❤️ A nakonec to NEJ. Jste všichni úžasní, báječní! Vaše práce, Vaše srdce, Váš um, WAW. Pokračujte, prosím v tom! Se vší úctou a pokorou k Vám, děkujeme za to, že tu jste! ❤️

alrepi Nádhera, prajem Vám šťastný rok 2026 a ešte veľa takýchto krásnych záberov !
A ďakujem :))
Katry Srdečná vďaka za nádherné sprostredkovanie zimnej prírody,ktorú my tu v hlavnom meste moc nemáme :D...no ale to nevzdáme a za zimičkou sa snáď niekam aj vyberieme ...:)) Ďakujem za milé prianie,ktoré patrí naozaj všetkým tvorcom Sashe...:) a prajem všetko dobré a tvorivé v Novom roku 2026! :) Katry
LujzaMarko Prekrásna príroda ,krásne zábery.
imageB Krásne vinše od srdiečka :). Všetko len to najlepšie Vám prajem aj ja, nech Vás v novom roku čakajú len tie najkrajšie chodníčky, rovné, aj kľukaté. V zdraví a v pohode do vytúženého cieľa ❤️.
Alkay Ako vždy, krásne scenérie prírody, k tomu nádherný slovný doprovod, pôsobenie na city a prianie pre všetkých.FM- Monika, srdečne Vás pozdravujem a v novom roku prajem hlavne zdravie, šťastie, veľa zážitkov v prírode i doma. S láskou na Teba, Monika ,spomínam. Pozdravujem aj eF.
PohladnicePreRadost Aj ja ďakujem, že ste tu aj Vy :) ... také krásne články s úžasnými fotozábermi by nám tu veľmi chýbali :) ... pohladia dušu, pohladia oči :) ... Filip a Monika (moja sestra sa tiež volá Monika), aj ja Vám želám šťastný nový rok 2026 ! ... veľa zdravia, aby ste mohli absolvovať mnoho takýchto krásnych výletov a cez fotodokumentáciu nám ich krásne sprostredkovať :) ... veľa pohody a krásnych dní, veľa lásky ! ... tešíme sa na takéto spoločné stretnutia tu na Sashe aj v tomto novom roku ! :) ...
SYNAE Filip a Monika, ďakujem za podporu v minulosti a verím, že aj v budúcnosti. Želám krásny a šťastný rok 2026! Všetci sme radi, že ste tu s nami.
FMdesign Z celého srdce vám všem moc, moc, moc děkujeme. ♥️ Vážíme si toho! ♥️
ivajanotkova Krásne slová a taktiež fotografie. Obdivujem. Prajem vám milá Monika a Filip šťastný nový rok, nech sa vám splnia všetky vaše sny❤️
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.
Najlepšie žurnály mesiaca
Viac »