Filip T. » Blogy / 2026-04-28 17:00:01 /
16 komentárov /
37 lajkov

Človíčku, vstoupil jsi na mé rozsáhlé území, a tak pamatuj, jak malý jsi.
Vidím, že jdeš pomalým krokem hlouběji a hlouběji do mé duše.
Slyším tvůj dech, tvůj tlukot srdce.
A co ty? Slyšíš mě?

Zastavuješ se a jen tak se rozhlížíš kolem sebe. Hledáš něco? Někoho?
Cítím, že dnes je cosi jinak.
Ty, slyšíš můj tichý hlas? Ano.
V tvém vnitřním tichu spolu rozmlouváme, beze slov se známe.

Dotýkáš se mě. Tvá ruka je tak jemná.
Cítíš to spojení?
Jsme chvíli jedno tělo, v té omamně tiché harmonii.

Pomalu se otáčíš a díváš se směrem dolů. Hledáš něco? Někoho?
Ano, hledáš. Hledáš mou malou / velkou říši.
Cítím, že v ní věříš. Skutečně věříš.

Zavři oči, otevři svou mysl a nech se mnou vést.
Pojď, ty malý človíčku, ukážu ti svá velká tajemství.
A nyní oči otevři ať vidíš tu krásu všude, jež se zjeví tomu, kdo v úctě stát tu bude.





A kdo, ví třeba se i objeví. Sám král lesa a malé lesní bytůstky s ním.
Stačí se otevřít a v srdci místo mít.
Však po tobě, ty človíčku, laškovně pokukují.
Tam za pařezem, v mechu, se ukrývají.
Vidíš je?
Jsou schovaní tu či tam, jen tomu se ukážou, kdo věří pohádkám.

A co vy človíčci, věříte / nevěříte? ❤️
Za FMdesign Vám přejeme lásku, která otvírá dveře zázrakům.
Filip & Monika
Kam ďalej? Prečítajte si aj ďalšie články zo Žurnál+
alrepi Krásne :))
Katry To je milé,rozprávky mám rada, a fantázii sa medze nekladú :)
imageB Čarovné :)
LujzaMarko Je to krááása.
helena.chmelova Wow, nádherné - úplne čarovno-tajomoné! A tie svetlušky - ako z rozprávky :-)
blueprint ♡♡♡
PohladnicePreRadost Krásny príbeh z tichého lesa, čarovná hra svetla a tieňov, a stačí málo, aby sme tých lesných duchov naozaj videli, cítili, počuli ... a možno aj malých škriatkov ... nádherne nafotené Monika, obdivujem :) ... a aj krásne napísané ... tešíme sa na ďaľšie :) ...
Tanelly Aké romantické a pritom tajuplné ❤️
Maomi nádhera :)
FMdesign Všem z celého srdce moc děkuji. ❤️ Velmi si vážím Vaší návštěvy a raduji se z hřejivých slov. ❤️ Děkuji.
ivajanotkova Nádherné, čarovné zábery:-))))
FEmaleShop nadherné
dolinka.hracky To je krása wau
SYNAE To je nááádherné! Rozprávka z ríše fantázie. A tie zábery...Wau!
DARZANA Krásne magické fotografie, kúzlo lesa a slová navodzujúce predstavivosť ľudskej mysle. Ďakujem zo srdca♡♡♡
jena.silk Opět krásné pohlazení po duši.
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.
Najlepšie žurnály mesiaca
Viac »