Žurnál+

Ja Bohémka 2021

P
Dyona1236 predaných ks, 692 hodnotení

Dagmar K. » Tvorba / 2021-01-11 07:00:02 /  2 komentáre / 21 lajkov

 

Ja Bohémka

 

Táto kolekcia Ja bohémka 2021 vznikla pre umelecké duše, ktoré vdychujú svoj príbeh všetkému, čo sami vytvoria. Snažia sa zo svojej lásky vziať to najkrajšie a pretransformovávajú to do hmotného sveta.

Žijú s túžbou po svojej slobode, viacej ako kedykoľvek predtým. Rozmýšľajú o hlbšom zmysle života a na budúcnosť sa pozerajú s očakávaním.

Byť bohémkou chce veľkú odvahu a odhodlanie. Veľa snahy zjednodušovať všetko, čo svet robí zložitým. Vnímať prírodu, pripomínať si, že sme len jej súčasťou, že nám dáva všetko, čo naozaj potrebujeme. A strach z budúcnosti svojím stálym odhodlaním meniť na radosť z jej očakávania.

bohém, -a muž. r. ľahkomyseľne žijúci nadaný človek, najmä umelec;

Photo: Zuzana Kurek a Nika Hodáková

 

 

Nie je nič dôležitejšie ako teraz.

Minulosť zahodila za hlavu a už sa príliš netrápi s budúcnosťou, pretože už vie, že skutočný život sa odohráva práve teraz. Len teraz môže niečo spraviť a len teraz sa môže tešiť zo všedných radostí prežitých chvíľ. Chápe, že pre niekoho je to akoby nemala vôbec nič. Ale ona má všetko. Teší sa z ľahkomyseľných dobrodružstiev a občas môže byť dieťaťom. Nesúťaží, ale inšpiruje sa a tak môže dávať do všetkého všedného kus seba.

Sila prítomného okamžiku, Eckhart Tolle: „Najpriamejšia cesta ku šťastiu a spokojnosti je schopnosť naplno žiť v prítomnosti. Tajomstvo spočíva v uvedomení si skutočnosti, že naše ego sa upína na minulosť (hoci sa už nedá zmeniť) a budúcnosť (hoci ju nemôžeme poznať). Pochopenie, že jediná skutočná realita je prítomný okamih, umožňuje zbaviť sa neplodného pripútania k predstavám a naplno prijať život.“

 

 

„Vidieť JU v úsmeve a v iskre oka. V ľahkej chôdzi a veselom smiechu.“

 

Žije, aby mohla uskutočňovať svoje sny. Vedie svoje myslenie pozitívnymi cestami, aby mohla ísť svojím prúdom života. Nebojí sa zmien, preto nemusí bojovať. Nie je stála, nemôže byť rovnaká, pretože chce byť uvoľnená. Preto vie splynúť s tým, na čo sa sústredí a zabudnúť na svet okolo a aj samú seba. Pre niekoho chaotická, pre niekoho extravagantná, ale ona je len svojská.

 

 

Jej šaty sú ňou samotnou, nápaditou jemnosťou.

Hrajú sa s ňou, lietajú a padajú. Robia si samé, čo chcú. Veď ani ona nemá rada, keď sa musí tváriť stroho, preto sa teší ich vlastnej slobode. Je v nich ako ryba vo vode. Sú jej vlastné, originálne a individuálne, netúži byť inej podobná.

 

 

 

Bohémska svadba, jej vlastný organizovaný chaos.

 

Rada žije po svojom, chce aby jej svadba bola malým festivalom. Vie skombinovať aj nekombinovateľné, jej pravidlom je, aby všetko bolo čím najviac ekologické a prírodné. Svadba je jej príbeh z knihy kúziel, kde uveríš, že aj stromy a kvety rozprávajú.

 

 

Komentáre

danabortlikova Krásne i fotky!

2021-01-06 20:34:05

makva-ikve Odpadla som... neskutočne napísané, takto to cítim ja... nádherná práca,!

2021-06-14 13:27:51
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Rovnaké šaty maminka a dcérka SKLADOM - 12388822_Rovnaké šaty maminka a dcérka SKLADOM by Dyona
 Páči sa 34 ľudom
500,- €
 - Body a tylová sukňa s bodkami - 12388695_Body a tylová sukňa s bodkami by Dyona
 Páči sa 22 ľudom
500,- €
 - Svadobné šaty v boho štýle SKLADOM  - 12806249_Svadobné šaty v boho štýle SKLADOM by Dyona
 1 komentárov
 Páči sa 67 ľudom
600,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »