Domov » Žurnál+ » Autor: Martin Grega

Žurnál+

Duke vo farbe - Duke ateliér - aj to sme my, časť II.

Martin G. » Tvorba / 2021-03-16 13:41:54 /  3 komentáre / 4 lajky

Niekedy si myslím, že Duke sa so štetcom v ruke musel narodiť. Ak aj fyzicky nie, tak jeho sudičky museli hrať všetkými farbami dúhy a do vienka mu dali nekonečnú lásku a cit pre objavovanie a prácu s farbou. Akoukoľvek. Keď sa ho naše dievčatko donekonečna pýta, aká je jeho najobľúbenejšia farba, odpoveď je vždy rovnaká. „Všetky“. Lebo všetky sú krásne, majú svoje čaro, svoju silu, dávajú nekonečné možnosti a robia náš svet naozaj krásnym. 

Vedia vyjadriť radosť, smútok, nádej i každý jeden odtienok našich nálad. Čomukoľvek sa u nás v ateliéri práve venujeme, málokedy sa to zaobíde bez farieb. Aspoň trošku. Aspoň maličký detail, ktorý dodá ten správny šmrnc a zanechá náš „podpis“ i bez podpisu.

Voľná maľba, ilustrácia, nástenné maľby či rýchle kresbičky, aj to všetko je Duke ateliér. 

Komentáre

L_Armonia Výborný žurnál!! krásne obrázky)))

2021-03-19 14:47:081x

DukeAtelier dakujeme za mile slova :)

2021-03-20 13:22:481x

holena Duke sa asi narodil v jednej ruke so štetcom, v druhej s dlátom a s fotoaparátom na krku a za písacím strojom:) a s hlavou plnou neskrotnej fantázie:)

2021-04-22 21:46:10

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
DukeAtelier
DukeAtelier
1 predaný ks

Návrh a výroba štýlového autorského nábytku a doplnkov z dreva. Pri tejto práci aktívne využívame vzdelanie v odbore aj rokmi nadobudnuté skúsenosti. Veríme, že nábytok má slúžiť dlhé roky, preto volíme kvalitné materiály a nadčasový dizajn.

Prosím, rešpektujte autorské práva, nekopírujte naše nápady a dizajn. Fotografie je možné šíriť len s uvedením zdroja.
Vzhľadom na charakter našich výrobkov, hmotnosť a rozmery si presné poštovné, resp. spôsob dodania upresníme pred potvrdením objednávky, príp. nás kontaktujte i pred zadaním objednávky.
Berte na vedomie, že vzhľadom na rozličné nastavenia monitorov sa môže farebné prevedenie trochu odlišovať. Na každý vyrobený kus starostlivo vyberáme drevo s jedinečnou kresbou a farbou a výsledný výrobok sa preto môže mierne líšiť od fotografie. Každý kus je originál vyrábaný na objednávku.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »