Domov » Žurnál+ » Autor: Ria Záňová

Žurnál+

Bolerá na kojenie

Ria Z. » Tvorba / 2024-04-24 13:00:01 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Počuli ste už o bolerách na kojenie?

Asi každá mamička vie, že počas kojaceho obdobia hľadá najlepšiu a najpraktickejšiu alternatívu pre nosenie či už tričiek alebo podprseniek. Je to preto, pretože nech je kdekoľvek a kedykoľvek, bábätko proste potrebuje nakojiť.

Práve pre takéto prípady sme pre Vás vymysleli bolerá, ktoré sú originálne a kvalitné nielen vzhľadom, ale aj praktické pre mamičky, ktoré ich využijú práve počas týchto intímnych momentov so svojim dieťaťom. Bolerká majú asymetrický či symetrický strih s lodičkovým alebo vysokým golierom. Záleží na Vašom výbere. Taktiež máme bolerká v rôznych farbách. Stačí si len vybrať to svoje :-).

Okrem toho, naše bolerá na kojenie sú vyrobené z kvalitných bio materiálov ako je modal či bavlna. Ich štýlový design a praktická funkčnosť ich robia ideálnym doplnkom pre každú mamičku.

Sú ľahko udržiavateľné a môžete ich nosiť aj mimo obdobia kojenia, čo z nich robí vynikajúci investičný kúsok do vášho šatníka. Bolero je vhodné nielen na bežné nosenie, ale aj ako elegantný kúsok.

Naše bolerká nájdete aj na SASHE.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Dres.sign
Dres.sign
283 predaných ks, 113 hodnotení

Udržateľná móda navrhnutá pre tých, ktorí sa odvážia vyniknúť a neboja sa fariebaj. Vyrábame aj na mieru, aby bolo dostupné pre všetky ženy.


Pôvodné meno BEvisible

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Čierne bolerko top na kojenie - 16548902_Čierne bolerko top na kojenie by Dres.sign
 Páči sa 3 ľudom
55 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »