Domov » Žurnál+ » Autor: Karina Durasová

Žurnál+

Ak chcete naozaj originál, musíte mi pomôcť.

Karina D. » Tvorba / 2017-01-22 20:20:04 /  8 komentárov / 13 lajkov

Nedávno som zaradila do ponuky v mojej galérii pánske náramky, na ktoré Vám môžem dať text písaný Vašou vlastnou rukou, alebo odtlačok prsta v kombinácii s textom.

Keďže je Valentín za rohom, začali sa zákazníci (a hlavne zákazníčky) vo väčšej miere o tieto náramky zaujímať. Aby som splnila Vašu predstavu a aby ste dostali to, čo chcete, bez Vašej spolupráce to nepôjde :-)

Vaša úloha spočíva v tom, že budete dodržiavať moje inštrukcie. Sú jednoduché a zrozumiteľné. Potrebné vybavenie má každý doma, alebo u susedov, alebo prinesie kamoška, či požičia kolega :-)))

Na text písaný vlastnou rukou potrebujete : Digitálny fotoaparát, alebo mobil s dobrým foťákom, tlačiareň k PC a čiernu fixku s TENKÝM hrotom. Svoj text si napíšte na biely papier, ktorý potom odfotíte. Až budete mať text, ktorý sa Vám bude páčiť, odfotíte papier pri dennom svetle, najlepšie s bleskom. Následne mi fotku V PLNOM ROZLÍŠENÍ ! odošlete.

Na odtlačok prsta potrebujete : Digitálny fotoaparát, alebo mobil s dobrým foťákom, tlačiareň k PC a atramentovú podušku. Dobrý odtlačok prsta si urobíte tak, že otlačíte prst kolmo do atramentovej podušky / môže byť aj poduška z pečiatky/. Ak je poduška moc zmáčaná atramentom, utrite ju servítkou. Dôležité je aby odtlačok prsta bol pekne vykreslený ostrými líniami a nebola z neho zliata machuľa. Ďalší postup je presne taký istý, ako pri písanom texte.

Písaný text aj odtlačok je potrebné graficky spracovať, ale to je už moja práca. Tu môžete vidieť, že atrament nemusí byť iba čierny

Nakoniec, ja Vám znova tieto inštrukcie pošlem pri objednávke, takže budete v obraze :-)

Teším sa na Vás a prajem krásneho Valentína !

Komentáre

drotar.mlich Ludia ktory sa zaoberaju zberom otlackov Vas potom lahko okradnu.

2017-01-23 10:07:27

Donna drotár, keby som sa špecializovala na zbieranie odtlačkov za účelom kradnutia identity, tak na to nepotrebujem náramky .

Denne nájdem asi desaťtisíc odtlačkov, stačí si ísť do krčmy čmajznúť pár pohárov. A nemyslím si, že je to také jednoduché, mať odtlačok a ísť robiť neplechu. Na to by prišiel každý, aj ten najsprostejší delikvent :-)

2017-01-23 10:14:262x

BookKing Prosím Donna možeš ukradnúť mohu identitu? Budem mať teraz moc výdavkov, tak že by si sa za mna vydávala a poplatila nějaké účty? Aj predvolanie na úrad mám, čo ty na to? :-D Drotár asi moc sleduje CSI, nič v zlom ;-)

2017-01-23 10:33:503x

artbodka drotar.mlich - teoreticky by sa možno aj dačo dalo, napokon existujú nejaké aplikácie, otvárateľné odtlačkom prsta. Len si to akosi v praxi neviem predstaviť. Že predajca sashe sa s odtlačkom prsta vyberie na adresu zákazníka (o ktorom ani netuší ako vyzerá) a začne ho v danom meste sledovať (samozrejme pomocou najmodernejšej detektívnej techniky) či náhodou by sa jeho odtlačok prsta nedal využiť na nejakú krádež he-he :-)).

2017-01-23 16:52:011x

artbodka no ale aspoň pobavilo :-)))

2017-01-23 16:54:271x

Donna Bodi, presne takto to mám "narichtované" :-))))

2017-01-23 16:54:411x

artbodka Pridavam sa Donna. Pustíme si úvodnú pesničku z "Mission impossible" a ideme na to! :-)))

2017-01-23 16:58:341x

BETOMIM perfektný nápad, s tým odtlačkom prstom je to fakt originálne :-)

2017-01-23 18:56:442x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Donna
Donna
717 predaných ks, 228 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

"Pre dokonalú ženu nie je nič nemožné. Ani vybrať dokonalý darček pre muža svojho srdca".
Donna

Zákazník je povinný prečítať si pred nákupom obchodné podmienky.

Balíčky posielam Slovenskou poštou ako doporučený list I. trieda, starostlivo zabalené, aby k Vám dorazili tak, ako majú.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »