Domov » Žurnál+ » Autor: Dominika Kovacovska Kovacovska

Žurnál+

Sviečka v tvojom poháriku

Dominika Kovacovska K. » Tvorba / 2019-08-04 15:16:36 /  4 komentáre / 5 lajkov

Krásnu nedeľu želám. Nakoľko sa snažím žiť bezodpadovo ako sa len dá, nakupujem do mojich plátenných vrecúšok, nákupnú plátennú tašku nosím stále zo sebou, prázdne obaly z káv a podobne sa snažím znova použiť, tak mi napadla myšlienka, že asi veľa z vás má doma prázdne sklenené nádobky, poháriky zo sviečok, možno jogurtov v skle mám skúsenosť že aj po svadobnej výzdobe ich vie veľa zostať. Ale čo s nimi? Máte radi atmosféru horiacej sviečky ale hromadia sa vám nádobky z nich?  Rozhodla som sa spustiť môj nový projekt pod názvom "Sviečka v tvojom poháriku". 

Je to veľmi jednoduché, stačí keď si zakúpite túto moju ponuku, napíšete vnútornou poštou rozmery nádobky poprípade pošlete foto, aby som vám vedela vypočítať orientačnú cenu. Rozhodnete sa či chcete pridať arómu podľa momentálnej ponuky, prípadne lupienky ruží. Zašlete mi nádobku a po následnej výrobe sviečky, vytvorím objednávku vo vašom mene v mojom obchodíku, vy ju akceptujete a sviečka bude o pár dní u vás spokojne horieť :-). 

Ďakujem za prečítanie a želám ešte krásne dni 

Domka - sviečky zo sójového vosku 

Komentáre

eko.brnka Tak to je perfektný nápad! Určite využijem :)

Kam je potrebné poslať nádobku? Je potrebné ju nejako špeciálne zabaliť?

2019-08-04 15:34:28

Domkasviecky Dobrý deň, nádobku je najlepšie zabaliť tak aby sa počas cesty nerozbila, buď do novín alebo slamy, proste do niećoho čo doma máte a počas cesty to bude tlmiť nárazy :-)

2019-08-04 15:43:10

SusanRosy krásny nápad ❤️

2019-08-09 12:25:21

Domkasviecky dakujem krasne :-)

2019-08-09 14:02:27

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Domkasviecky
Domkasviecky
25 predaných ks, 16 hodnotení

Sviečky zo 100% sójového a včelieho vosku na narodeniny, meniny, Vianove, Valentína, svadbu, jednoducho na každú príležitosť :-)

Informácie

Výška poštovného je iba orientačná, závisí od počtu kúpených sviečok, finálnu cenu upravujem po odvážení tovaru podľa platného cenníka slovenskej pošty.


Pôvodné meno Dominika51

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »