Domov » Žurnál+ » Autor: Dominika Kovacovska Kovacovska

Žurnál+

Nové v mojom obchodíku

Dominika Kovacovska K. » Nové výrobky / 2019-08-26 19:20:00 /  2 komentáre / 7 lajkov

Dobrý deň, 

rada by som vám predstavila moje nové obaly na sviečky zo sójového vosku a vlastne aj sviečky nakoľko som sa predtým voňavé nevyrábala :-). Áno ja viem predstavovať sviečky v lete je ako vianočna výzdoba v obchodných centrách už v septembri :-D, avšak myslím si že užívať si pohodovú atmosféru pri sviečkach alebo obdarovať svojich blízkych, rodinu, priateľov, kolegov je povolené počas celého roka. Preto s malou dušičkou píšem tento článok, s malou dušičkou aj preto, lebo to čo sa páči veľmi mne sa nemusí páčiť vám. 

Tak teda tu sú, odliate do hnedých sklenených pohárikov, zo strieborným uzáverom dozdobené striebornou nalepovacou bordúrou. Ako som spomínala sú aj voňavé, zatiaľ sú dostupné v troch vôňach, proti bolesti hlavy, na sústredenie a na upokojenie. Použité boli zmesy vôní od slovenského dodávateľa, sú to čisto prírodné esenciálne oleje.

Verím že sa budú páčiť, ďakujem za prečítanie a prajem pekné dni.

Domkasviecky :-)

Komentáre

SalixAlba Vyzerajú krásne:)

2019-08-26 21:43:20

Domkasviecky Ďakujem pekne :-)

2019-08-26 22:02:19

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Domkasviecky
Domkasviecky
27 predaných ks, 16 hodnotení

Sviečky zo 100% sójového a včelieho vosku na narodeniny, meniny, Vianove, Valentína, svadbu, jednoducho na každú príležitosť :-)

Informácie

Výška poštovného je iba orientačná, závisí od počtu kúpených sviečok, finálnu cenu upravujem po odvážení tovaru podľa platného cenníka slovenskej pošty.


Pôvodné meno Dominika51

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »