Domov » Žurnál+ » Autor: Dominika Lehocká

Žurnál+

Akvarelový workshop - Ponorenie do akvarelu I.

Dominika L. » Tvorba / 2019-03-12 07:00:01 /  1 komentár / 23 lajkov

Máte radi farby? Máte radi akvarel? Radi maľujete, alebo ste štetce v ruke nikdy nedržali, ale chceli by ste si to vyskúšať? Ste tvorivá duša? Túžite prísť kreativitou na nové, svieže myšlienky, oddýchnuť si a dopriať vzlet vašej duši?

Ak ste si čo i len na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom vás pozývam na moje akvarelové workshopy! Budete si môcť vyskúšať prácu s týmto úžasným médiom, podelím sa s vami o svoje profesionálne skúsenosti nadobudnuté štúdiom na Vysokej škole umení v Zurichu a v Poľsku, odovzdám vám osobné cenné rady a tipy a dúfam, že najmä motiváciu a radosť tvoriť! 

V - Ponorení do akvarelu I. - , ktorý sa bude konať v sobotu, 6. apríla od 9-16tej v centre Nitry, sú vítaní úplní začiatočníci i všetci veľkí zvedavci, ktorí si chcú vyskúšať rôzne prístupy k maľbe tohto druhu. 

Deň začneme historickým rozprávaním o tejto fascinujúcej technike, pohovoríme si o farbách, pigmentoch, o tom, ako si môžete farby namiešať a vytvoriť aj vy sami. Následne prejdeme na praktické cvičenia a po obednej prestávke sa budete môcť venovať maľbe jedného (rýchlomaľovači i viacerým) námetom. 

Pod heslom: - Dôležitý je tvorivý proces a nie nutne výsledok - , sa budete môcť oddať práci s farbou a vodou a doslova sa budete môcť ponoriť do rôznych námetov, ktoré vyplynú zo živých sezónnych kvetov a rastlín, ktoré budú počas workshopu k dispozícii. Okrem farieb teda budete obklopení aj krásnou vôňou a verím, že k záveru dňa budete odchádzať povznesení na duši i na tele. 

Budem dúfať, že i po skončení tohto kurzu sa s veľkou chuťou budete ponárať do tohto čarovného sveta vždy, keď po tom zatúžite, v podobe pokračovania vo vlastnej tvorbe, či účasti na ďalších workshopoch.

Všetky podrobné a potrebné informácie ohľadom Ponorenia do akvarelu I. nájdete tu.

Teším sa na vás!

Komentáre

Nyla prekrásne, ako vždy:D

2019-03-12 21:41:59

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
DominikaLehocka
DominikaLehocka
10 predaných ks, 3 hodnotenia

Vitajte v mojom svete akvarelových motívov! Ak máte špecifické želania, neváhajte ma kontaktovať.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »