Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Bariová

Žurnál+

Sashe.sk ako z iného sveta

Zuzana B. » Osobné Blogy / 2021-09-23 18:19:43 /  12 komentárov / 12 lajkov

Ahojte!

Moje meno je Zuzana a som tu úplne nová. Ešte nemám ani spustený obchodík, ale ešte pred tým, než sa do toho pustím, by som sa chcela veľmi pekne POĎAKOVAŤ redakcii a predovšetkým tvorcom tohto portálu pani Saše Miklášovej s manželom a celému tímu, za vytvorenie príležitosti pre všetkých šikovných ľudí, ktorý majú vďaka Sashe možnosť prezentovať svoju tvorbu svetu.

Jedno obrovské WAU! Naozaj klobúk dole!

Toto je tak prepracovaný portál, že človek, ktorý sa rozhodne stať sa predajcom na Sashe, má jeden veľký problém, na ktorý tu chýba upozornenie, ktoré by malo byť umiestnené ešte pred prvým prihlásením: "Keď raz skúsiš, staneš sa závislým!" (smiech)

Tak, ako sa to stalo mne. Musím sa priznať, že som síce mala nejaký ten rok vedomosť o tom, že nejaké Sashe existuje, ale skôr som to vnímala, ako nejaký bazár a popravde nikdy som to tu predtým nenavštívila, iba ak mi to vyhodilo vo vyhľadávači, keď som hľadala nejaké drobnosti na kreatívnu tvorbu a tak... No časy sa menia :).

Prišla chvíla, kedy aj mňa kopla múza a s ňou prišla aj otázka, kde sa chceš prezentovať? Stále som nemyslela na to, že by som si mohla otovriť obchod na Sashe, v skutočnosti ma to ani nenapadlo :(. Predovšetkým som si chcela vytvoriť svoju vlastnú web stránku a keďže sociálne siete som pred pár mesiacmi úplne znechutená vymazala zo života ( a žije sa mi omnoho krajšie:) ), uvedomila som si, že moje možnosti na prezentáciu sa veľmi zúžili.

A až vtedy mi blysla myšlienka, že to predsa len skúsim.

Tak som si tu teda s malou, ale typicky žensky zvedavou dušičkou otvorila účet a začala sa viacej zaujímať o to, ako to tu chodí. Z počiatku mi to neprišlo nijako zvlášť komplikované. Ja prevažne všetko robím cez telefón, nie cez počítač, tak som si to kedykoľvek otovorila a kukala z ľava do prava, z hora dole, preklikávala kade tade, čítala články, recenzie, nápovedu... až ma to presvedčilo v tom, že to predsa nebude taký zlý nápad. Skúsim to! Veď za to nič nedám... a to je tiež jedna z mnohých výhod, ktorými Sashe disponuje a za ktoré som veľmi vďačná. Užasné!

Pre mamičku na materskej je to príležitosť, ktorá sa jednoducho neodmieta! Vytvorenie vlastného webu je ešte v nedohľadne, aj keď už na ceste, ale financie sú v tomto momente pánom a nedovolia mi zaplatiť si nejakého odborníka na vytvorenie webu, tak si to ( ako všetko :D) musím vytvoriť sama, čo by nebol až taký problém... ale tu ide všetka sranda bokom! Je to neskutočne veľa hodín presedených nad rôznymi videami, návodmi, článkami ako sa to všetko robí a hlavne, keď narazíte na nejaké slovíčko, o ktorom ste ani nemali potuchy, že také slovo vôbec existuje (smiech)... Je to naozaj ťažké, ale ja to raz dám!

Takže rozhodnutie bolo jasné! Potom prišla na radu tvorba. Sashe išlo trošku bokom a ja som sa ponorila do môjho sveta a tvorila. Nie že by som zanevrela, to vôbec nie. Každý deň som tu niekoľko krát a sledujem dianie a rozmýšľam nad ďalšími krokmi. Začína sa mi to tu páčiť viac a viac, pretože tomu každým dňom viacej rozumiem... až prišiel deň nahadzovania produktov do obchodu a s ním aj veľké BUUUM!!! Až tu mi to celé doplo!

Síce som ešte stále laik, ale už ako takú skúsenosť mám s tvorbou webu, ale to uvedomenie si, čo všetko je za tým vytvoriť niečo také, ako je Sashe ... no nejdú mi tu smajlíky :D už by tu bol ten s "vyhodeným deklom" :D

"Páni!" Ja naozaj s obrovským obdivom sledujem mnohých z Vás a ešte mi to určite zaberie nejaký ten týždeň (ako doposiaľ), kým sa všetko naučím, zvyknem si a budem sa môcť zaradiť medzi úspešných predajcov na tomto portáli, lebo to tu je ako jedna veľká encyklopédia :), ale vďaka podrobnému a naozaj dokonale prepracovanému systému, ktorý tu je, je len veľmi obtiažne, aby človek spravil chybu. Všetko je dopodrobna rozpísané, opísané, navigácia čo a ako treba spraviť... no žasnem!

Všetko krásne poprepájané, zorganizované, všetko tu má svoje miesto a tá podpora a možnosti, aké Sashe ponúka predajcom na podporu a ich propagáciu, sú miestami až neuveriteľné! Sú to roky tvrdej práce, to rozhodne!

Nemôžem sa k tomu vyjadriť ako odborník, lebo ním nie som, ale osobne by som tento portál nominovala na nejakú prestížnu celosvetovú súťaž o weboch ( neviem, či niečo také existuje) a úplne s ľahkosťou sledovala, ako si zakladatelia odnášajú cenu víťaza vo všetkých kategóriách, pretože Sashe.sk si to rozhodne zaslúži!

No mohla by som tu písať do rána o všetkých prínosoch tohto portálu, ale obchodík volá. A prečo ten názov? Pretože to tak cítim, ( od registrácie) neprešiel deň, kedy by som sa tu nezastavila a nebola unesená Vašou tvorbou. Neskutočne krásne produkty, nádherné galérie, skvelá podpora, či už medzi predajcami alebo aj zákaznikmi, úžasné články... až som sa pár krát prichytila pri tom, že zabúdam na svoj vlastný obchodík, ale to preto, že sa tu cítim úžasne, inšpirovane a nabitá. Mám veľký problém odlepiť oči od monitora, lebo tu je to úplne ako v inom svete, ako v rozprávke :). 

Súhlasíte so mnou?

Ešte raz ĎAKUJEM a ide sa makať. 

Prajem Vám krásny zvyšok večera všetkým a zároveň Vás všetkých srdečne pozývam k sebe do obchodíku, ktorý čoskoro spustím, tak ma sledujte a tešte sa na úžasné novinky :)

Komentáre

PohladnicePreRadost Zuzanka, vitajte tu na Sashe a držím palce, nech sa darí a nech tvoríte stále s radosťou ... pripisujem tu len malú poznámku ohľadom vlastnej web stránky, aj toto Sashe umožňuje a pomáha s jej tvorbou i celým životom web stránky : https://www.sashe.sk/chcem/webstranku ... :)

2021-09-23 18:37:171x

DifferentForever Ďakujem krásne, normálne mám nervozitu v bruchu ako pred písomkou :D sranda ... a áno, viem o tom, len som si to všimla už keď som mala zakúpenú doménu a všetko okolo webu... nevadí, aspoň sa naučím niečo nové :) a aj Vám prajem veľa veľa úspechov :)

2021-09-23 18:42:08

Momino Veľa zdaru:))

2021-09-23 18:43:391x

DifferentForever Ďakujem :))

2021-09-23 18:47:37

ema-homolova Veľa kupujúcich, dobré nápady a radostné chvíle pri tvorbe.

2021-09-23 20:21:391x

DifferentForever Ďakujem veľmi pekne

2021-09-23 20:23:48

Elells Pripájam sa a želám veľa úspechov a radosti z tvorby :) ❤

2021-09-23 20:49:061x

MilicaM vitajte,

Vitajte u nás. Praj

Vitajte u nás. Prajem veľa zákazníkov, priaznivcov a obrovské množstvo nápadov pre vlastnú tvorbu :-)

Vitajte u nás, prajem veľa zákazníkvo, priaznivcov

2021-09-23 21:47:191x

DifferentForever Ďakujem Vám všetkým, ste úžasný :) aj ja Vám prajem veľa úspechov :)

2021-09-23 21:48:48

MilicaM ospravedlňujem sa, mašina ma neposlúcha :-)))

2021-09-23 21:50:361x

bego Prajem veľa krásnych nápadov a nech sa darí. :-)

2021-09-23 22:14:161x

DifferentForever Ďakujem krásne, nápodobne:)

2021-09-23 22:16:44

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
DifferentForever
DifferentForever

Jedinečnosť...
Nespútaná fantázia...
Nekonečno možností...

To je Different!

Všetky produkty vystavené v obchode mám už vyrobené a sú pripravené na odoslanie. Počet ks je vždy uvedený pri popise.

V prípade záujmu o väčší počet kusov ma prosím vopred kontaktujte v správe.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.


Odber možný aj osobne na adrese, platba vopred na účet.
Na dobierku neposielam.

Posielam aj do zahraničia, ale je potrebné si vopred odsúhlasiť poštovné, ktoré závisí od váhy a veľkosti balíkov.

Ceny poštovného sú zatiaľ uvedené tak, ako mi to ukazuje cenník Slovenskej pošty, ak začnem posielať balíky a cena bude iná automaticky upravím a prípadný rozdiel Vám vrátim späť na účet.

Zásielkovňa balík do 2kg 2,50€
Balík do 5kg na poštu do 2 dní 2,50€
Balík do 5kg na adresu do 2 dní 3,70€
Balík do 10kg na poštu do 2 dní 3,60€
Balík do 10kg na adresu do 2 dní 4,80€

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »