Vitajte v záhrade plnej šperkov :)
Reaguje do 3 hodín

Vitajte. Ďakujem všetkým, ktorí sem zavítali do môjho obchodíku. Nájdete tu šperky rôzneho druhu či už bižutériu alebo niečo zo striebra alebo iných materiálov. Takže dúfam, že sa Vám moje vecičky budú páčiť a teším sa na

Vecičky posielam v bublinkách starostlivo zabalené. Snažím sa recyklovať čistý obalový materiál , ktorý sa ku mne dostane vrátane krabičiek a neprispievať tak k zbytočnému plytvaniu s obalovým materiálom.
_________________________________________________
Všetky veci odosielam 1.triedou. Avšak pri momentálnej pandemickej situácii proces odoslania môže trvať týždeň, nakoľko som obmedzila návštevnosť pošty na 1x týždenne z dôvodu rizika nákazy v dave.
_________________________________________________
Platbu na účet prijímam maximálne do 3 až maximálne 5 kalendárnych dní od vytvorenia objednávky, po uplynutí doby objednávku automaticky stornujem. K stornovaniu objednávky môže prísť aj skôr na základe negatívnych hodnotení u kupujúcich.
_________________________________________________
!!!UPOZORNENIE!!! Niektoré strieborné šperky s kameňmi, ktoré mám tu nahodené reálne nemusím mať k dispozícii. Niektoré vyrábam hneď pri objednávke z dôvodu, že mám rôzny stav zásob kameňov a môže sa stať, že mi nemusím mať kamene do páru. V takom prípade prechádzam na individuálne riešenie so zákazníkom cez správu ohľadom dodania. Dávam si dosť záležať na kvalite vybraných prírodných kameňov, ktoré zháňam často osobne alebo po známostiach a nie z pochybných zdrojov.
_________________________________________________
Všetky veci v obchodíku sa snažím aktualizovať kvôli dostupnosti a predaju aj inde. V prípade, že u danej vecičky je stav iný než skladom je možné sa dohodnúť na zákazkovej výrobe. Zákazková výroba sa však nevzťahuje na fľaštičkové náhrdelníky Magix Magic Bottles, pre ich jedinečnosť, časovú ako aj materiálovú obtiažnosť samotnej výroby.