Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Matoniaková

Žurnál+

Rozkladacie oznámenie alebo Všetko v jednom je cool :)

Zuzana M. » Tvorba / 2019-05-15 17:00:01 /  2 komentáre / 28 lajkov

Vieme, že na trhu je množstvo krásnych a originálnych svadobných oznámení, no popri našej práci svadobnej agentúry, ktorá miluje prírodný a rustikálny štýl, sme pri plánovaní práve lesnej či prírodnej výzdoby mali vždy problém nájsť vhodné svadobné oznámenia pre nevesty, ktoré chceli, aby im to s výzdobou, hlavne tou lesnou či rustikálnou, ladilo :)

Keďže sa fantázii medze nekladú a tiež, aby sme uspokojili všetky nevesty, prichádzame s novou sadou oznámení Všetko v jednom je cool :)  Všetko je na jednom papieri, no napriek tomu si myslíme, že práve naším oznámením svojich najbližších ohúrite :) Toto oznámenie je hlavne pre praktických ľudí, ktorým sa nechce rozmýšľať, ako uložiť pozvánku k stolu do obálky, či ju previazať alebo nejako inak upevniť, aby neskĺzla a z oznámenia nevypadla. A prečo hlavne pre praktické nevesty? Preto, že na oznámení nájdete aj priebeh svadobného dňa, kde môžete hostí upozorniť na veci, ktoré sa budú počas dňa diať, kde sa budú diať či ako dlho budú trvať a podobne :) Teda žiadne ďalšie kartičky či oznámenia nie sú potrebné. Super, nie?

Pripravili sme si pre Vás na ukážku dve takého rozkladacie oznámenia. To prvé je pre všetky lesné víly a to druhé pre všetky romantické duše. :)

Svadobné oznámenie DUŠA LESA je náš favorit a my sme sa doňho úplne zamilovali :) Je to také to pravé - lesné :) Pri návrhu oznámenia sme rozmýšľali, ako správne skombinovať farby, aké obrázky použiť a hlavne ako to zložiť tak, aby všetko ladilo a sedelo :)

Rozhodli sme sa ponechať ihličnany, ktoré sú pre naše hory typické a teda aj farby oznámenia sa nesú v tomto duchu: tmavozelenej a odtieňoch hnedej. Čo sa týka grafiky, tú sme sa tiež snažili prispôsobiť vidieckej, lesnej svadbe. Oznámenie sa skladá zo štyroch častí. Prvou časťou je obálka, na ktorej sú mená snúbencov a dátum svadby. Ďalej je to samotné oznámenie, ktoré však môžeme doplniť o text, v ktorom pozveme hosťa priamo k svadobnému stolu, teda oznámenie a pozvánka k stolu v jednom, COOL :) Treťou časťou je svadobná mapka, ktorá vyznačuje priebeh svadby, miesta, kde sa to všetko odohrá, poprípade časový harmonogram. Posledná stránka je určená detailom či pripomienkam, poprípade želaniam snúbencov, ktoré majú na svojich svadobných hostí.

Samozrejme sme nezabudli ani na opačnú stranu oznámenia, ktorá nám zobrazuje život v lese.

K oznámeniu sa hodí obálka z recyklovaného papiera a také to trošku netradičné oznámenie určite navnadí svadobných hostí na štýl svadby a upresní aj všetky detaily priebehu svadobného dňa či potrieb a želaní snúbencov.

Naše druhé oznámenie nesie názov LEN TY A JA. 

Taktiež skladacie oznámenie, avšak určené pre všetky romantické duše. Oznámenie sa nesie v pastelových odtieňoch a skladá zo štyroch častí: obálky, oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu a posledná stránka je venovaná dátumu svadby :)

K oznámeniu sme zvolili romantickú púdrovoružovú obálku. 

V prípade akýchkoľvek otázok k oznámeniam nás neváhajte kontaktovať a my Vám vytvoríme originálne svadobné oznámenie na mieru :)

Tieto rozkladacie oznámenia si môžete zakúpiť v pravom hornom rohu a v našom obchodíku budú postupne pribúdať nové rozkladacie oznámenia, takže sa máte na čo tešiť :)

S prianím krásneho dňa :)

Komentáre

Pcola Nádherné!

2019-05-15 18:21:43

zuzi21 Krááásne. Úžasný nápad. Škoda že som už 25 rokov vydatá :-)))

Určite by som dala na vaše oznamko. Prajem veľa štastných svadobčanov.

2019-05-16 07:04:18

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Detaillove
Detaillove

Vitajte :)
Sme agentúra špecializujúca sa na originálnu svadobnú výzdobu, doplnenú ručne vyrobenými dekoráciami. V našom obchodíku nájdete svadobné oznámenia, netradičné menovky, darčeky pre svadobčanov, svadobné pierka a ozdoby do vlasov.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »