Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Trnková

Žurnál+

Moja prvá kolekcia "Winter is here"!

Veronika T. » Nové výrobky / 2017-10-20 22:29:39 /  Pridaj komentár / 14 lajkov

Ahojte :-)
Už dlhšiu dobu som do svojej galérie nič nepridala... Nie je to tým, že by som zaspala na vavrínoch, to nie :-) Ale rozhodla som sa, že pre vás vytvorím zopár kolekcií :-)
A tu je moja prvá, s názvom "Winter is here!"

Pôvodný plán bol vytvoriť kolekciu vianočnú, no pri pohľade na scrapbook papiere, ktoré som nazhromaždila, si to pýtalo niečo obšírnejšie, menej konkrétne, takže zimná kolekcia bola jasná voľba.
Tí, ktorí ste už niekedy nakukli do mojej galérie, ste si mohli všimnúť, že mám v ponuke ( okrem iného ) obálky na peniažky, ktoré sú buď nezdobené ( s nalepenými scrapbook papiermi a saténovou stužkou na viazanie ) alebo zdobené ( rôznymi kvetmi, lepenkovými či papierovými výrezmi, enamelkami ... ). Tentokrát som sa rozhodla vytvoriť všetky obálky nezdobené, teda len v základnej podobe. Nie preto, že by som bola lenivá či trpela nedostatkom fantázie či nápadov :-P, ale preto, aby ste si VY, moji zákazníci, mohli vybrať hociktorú obálku a nechať si ju ozdobiť podľa vlastných požiadaviek a vhodne k vami vybranej príležitosti. Ak nemáte inšpiráciu či predstavu, ako to môže vo finále vyzerať, nakuknite do mojej galérie ( v predaných vecičkách ), je tam inšpirácivie habakuk :-) Vhodné sú k mnohým príležitostiam, na svadbu, k narodeninám, k samotným Vianociam ... komu sa ako hodí :-)
Budem sa tešiť na každú spoluprácu ! :-)

Kompletnú kolekciu nájdete v mojom obchodíku TU, ponúkam malý náhľad do nej :-) 

Verím, že si moja prvá kolekcia nájde aspoň zopár svojich fanúšikov a zákazníkov :-)

Deti už spia, takže idem ja makať na ďalšej kolekcii pre vás :-) A zároveň sa posnažím ešte viac rozšíriť túto moju prvotinku a pridať do nej ďalšie vecičky čím skôr :-)


Ďakujem za každé prečítanie, lajk, koment, pripomienku, tip ... :-)

Vaša papierová Delorean :-)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Delorean
Delorean
199 predaných ks, 76 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v mojom papierovom svete ! :-)
teším sa ak sa medzi vami nájdu takí, ktorým sa moja tvorba bude páčiť :-)

objednávky neuhradené do 7 kalendárnych dní automaticky stornujem. ďakujem za pochopenie

pred objednavkou AKEJKOLVEK vecicky, ktora NIE JE skladom a teda je predana a sluzi len ako ukazka prace a vy by ste chceli podobnu sa predtym u mna informujte cez spravu, ci vam vami vybranu vecicku viem vyrobit,kedze rovnakeho materialu mam vzdy len obmedzene mnozstvo :) dakujem :)
v pripade individualnych poziadaviek na dozdobenie, doplnenie karticky a pod. sa prosim najskor u mna informujte vnutornou postou, tieto doplnky su spoplatnene. Dakujem za pochopenie :-)

rovnako sa pred objednavkou u mna najskor informujte v pripade ze potrebujete obalku dorucit rychlejsie,ako uvadzam dlzku vyroby. dakujem :-)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »