Domov » Žurnál+ » Autor: Viktória Kukuliaková

Žurnál+

Všetko to začalo koreňom...

Viktória K. » Tvorba / 2021-02-20 22:44:41 /  Pridaj komentár

Na stránku Sashe.sk som narazila už dávnejšie ale nemala som odvahu zaregistrovať sa ako predajca lebo ma prepadli také myšlienky, že to bude úplne zbytočné, že si to nikto nekúpi a celkovo som sa ešte nechcela do toho púšťať. Časom som si však uvedomila, že každý musí niekde začať a bojovať za to za každú cenu. Táto stránka ponúka zviditeľnenie sa, osobnostný rast a otvára dvere mnohým kreatívnym ľuďom.

Prelomovým bodom bolo to, že jedného dňa, keď bola búrka vyvalilo nám na pozemku starý strom aj s koreňmi. Zdalo sa, že korene budú zhnité, keď strom už nevydržal v zemi ale na počudovanie boli pevné a mohutné bez žiadneho vnútorného poškodenia. Buk sa napílil na časti a ja som si zobrala jeho koreňovú časť aj s kmeňom.

Vyčistila som ho od zeminy, špiny a nechala presknúť pár dní. Po dlhom rozmýšľaní ako ho správne využiť a zároveň to potom neľutovať som sa rozhodla, že jednu časť z koreňa využijem ako misku alebo aj ako veľkú mohutnú dekoráciu na stôl.

Povrch som zbrúsila do hladka a natrela moridlom. Neskôr som to nalakovala lesklým lakom, aby vynikla textúra a drevo dlhšie vydržalo.Dekorácia pôsobí veľmi mohutne lebo sama o sebe aj je ale napríklad aj v jednoducho zariadenom interiéri krásne vynikne a dodá domovu krásny kúsok prírody.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Dekall
Dekall

Som Viktória, stredoškoláčka, ktorá našla záľubu vo výrobe drevených dekorácií skrz školu kde študujem dizajn nábytku a interiéru.
Ponúkam vám originálne bytové dekorácie, doplnky a iné.

Pri nákupe nad 30 eur je doprava ZADARMO!

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »