Domov » Žurnál+ » Autor: Viktória Kukuliaková

Žurnál+

Všade samé svietniky!

Viktória K. » Tvorba / 2021-02-28 09:58:34 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Svietniky... Kto ich doma nemá. Dobre, možno nie všetci ich majú ale určite väčšina žien si takýto doplnok do interiéru určite raz zadovážila. Výhodou okrem toho, že nám zapálená sviečka na nich spríjemňuje atmosféru je aj tá, že krásne vedia doplniť interiér a zaplniť prázdne miesta

V tomto článku by som vám chcela, okrem napísania pár viet o nich, predstaviť aj moju vlastnú tvorbu (ktorú nájdete na Dekall). Vytvorila som svietniky z krásneho masívu jelšového dreva.

- krásna textúra dreva

- nezvyčajný dizajn

- prijateľná cena

Hlavné body, ktoré vystihujú tento výrobok. Pre ich jednoduchý a čisto vyzerajúci dizajn krásne vyniknú na hocijakom mieste kde ich umiestníte.

Hlavný výrobný proces pozostával z napílenia daného reziva na hranoly, do ktorých neskôr boli vyfrézované drážky do hĺbky 1,5 cm. Potom prišlo na rad brúsenie a odstraňovanie menších chýb. Avšak aj drevo s chybami, hrčami alebo vypadnutými hrčami vie nádherne podčiarknúť to slovo ,,originalita" u daného výrobku. 

 

Ak ste sa už rozhodli zakúpiť si jeden či dva, neváhajte prísť na moju stránku Dekall. Síce je to menší výber ale aspoň nebudete mať dilemu, ktorý si vybrať :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Dekall
Dekall

Som Viktória, stredoškoláčka, ktorá našla záľubu vo výrobe drevených dekorácií skrz školu kde študujem dizajn nábytku a interiéru.
Ponúkam vám originálne bytové dekorácie, doplnky a iné.

Pri nákupe nad 30 eur je doprava ZADARMO!

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »