Domov » Žurnál+ » Autor: Daniela Kalaninová

Žurnál+

Tekvička Tajnička: jesenný darček na každú príležitosť?

Daniela K. » Zľavy a súťaže / 2020-10-19 21:53:30 /  1 komentár / 5 lajkov

Jeseň je už v plnom prúde a z každého kúta sa začínajú vynárať krásne tekvičky. Až ma udivilo, že ja som ešte nikdy nespravila žiadnu tekvičkovú krížovku! Pustila som sa teda do práce...

Bude mať niekto vo Vašom okolí sviatok v jeseni? Čo tak ho prekvapiť gratulačnou tajničkou v jesennom motíve? Veselá vyskakujúca tekvica, ktorá blahoželá k narodeninám a namiesto konfetov na ňu padajú farebné listy!

Alebo možno máte niekoho, kto sa volá Kvetka, Aurel, Sabina, Klára či Šimon. V tekvici sa dajú zapriať aj krásne meniny :)

Mnoho z nás má v jeseni výročie svadby, prvého rande, niektorí hoci aj Valentín a iní Halloween. Predstavte si taký hmlistý jesenný večer v lese s halloweenskou tekvicou, ktorá Vám chce niečo povedať. Teraz neviete, či sa máte začať báť alebo... Pokiaľ ste ju dostali od partnera, tak sa môžete dočkať napríklad takéhoto odkazu: :-)

Pre tých, čo chcú byť menej tajomní a už na pozadí naznačiť, o čom bude tajnička, núka sa žmurkajúca tekvica so srdiečkom z hviezd.

No a teraz aktuálna vec pre všetky nevesty, ktoré svadbu z jari preložili na jeseň. Alebo tie, ktoré si ju vyslovene plánovali na toto farebné obdobie, hoci aj s opatreniami proti korone. Alebo ženíchov. Ak radi lúštia krížovky, isto nezabudnú, keď im k ich veľkému dňu zaželáte veľa lásky ústami (a očami) usmiatej tekvice :)

No a posledná a najväčšia tekvička je pre vás všetkých. Kto mi prvý napíše do komentára pod tento článok správne znenie tajničky, vyhráva odo mňa básničku o svojej galérii v halloweenskom ladení, t.j. s veselo-strašidelným nádychom ;-) (uverejnila by som ju do konca tohto týždňa) alebo 10 nominácií na výklady (do konca októbra). Môžete si vybrať.

Pri lúštení nezabudnite, že v krajných políčkach krížovky sa vám núkajú pomôcky. Určite sa potešia, keď ich využijete alebo sa aj niečo nové naučíte (aspoň ja sa pri tvorbe krížoviek vždy niečo nové dozvedám :)

A pozor: V krížovke sa okrem tajničky skrýva ešte jeden odkaz - zistíte ho, keď dáte dokopy všetkých 6 veselých skratiek z krížovky. Kto mi ho prvý napíše do komentára, tomu spravím 5 nominácií na výklady v priebehu týždňa.

Želám všetkým peknú jeseň a teším sa na Vaše komentáre! :)

Daniela

Komentáre

kajan HAPPY HALLOWEEN SASHE, ahojte všetci

2020-10-20 06:53:251x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »