Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Zetíková

Žurnál+

Zoznámte sa s Danai...

Mária Z. » Tvorba / 2015-09-10 11:52:40 /  3 komentáre / 21 lajkov

 

Prírodná kozmetika sa stala v posledných rokoch veľkým trendom. Tí, ktorí sa o ňu zaujímajú o trochu viac vedia, že nie všetko čo sa ponúka na trhu a pýši sa názvom „prírodné“ alebo „bio“, tak aj v skutočnosti je. Možno aj preto som sa rozhodla vydať vlastnou cestou, keďže produkty z drogérie ako sprchové gély či mlieka mojej pokožke nevyhovovali. Nehovoriac o drahých baleniach za ktoré zaplatíme častokrát viac ako zato, čo sa v nich nachádza.

Prišiel čas dôchodku, ja som začala doma experimentovať a študovať dostupné informácie o domácej výrobe mydiel. Chcela som vyrobiť mydlo nielen pre seba, ale aj pre svoje deti či kamarátky. Moje prvé mydlo sa podarilo na jednotku, z čoho som mala obrovskú radosť. Keď sme mali mydiel plné krabice, môj syn dostal nápad podeliť sa o ne aj s ostatnými. Skrátim to...Založili sme spolu s deťmi firmu, na vytvorenie názvu sme spojili moje meno a meno môjho syna a dnes Vám chcem ponúknuť moje výrobky v ktorých je nielen veľa skutočne prírodných surovín, ale aj lásky a našej energie. Mydielka dostali certifikáty, aj pekné obaly. Sú vyrábané klasickým procesom za studena, s použitím rastlinných olejov, sú pretučnené, prevoňané esenciálnymi olejmi a ako konzervant používam výlučne vitamín E. Podľa druhu použitých olejov, masiel a rastlinných extraktov si môžete vybrať mydielko vhodné presne pre Vás a pre vašu pokožku. Nedávno sme predstavili našu prvú šestku mydiel a už teraz pripravujeme ďalšie receptúry a hráme sa s dizajnom, aby boli potešením aj pre vaše oči.

Prajem Vám len tie najkrajšie chvíle strávené s našimi výrobkami...

 

S láskou                                                                                                                                            

 

Ajka, Daniel a Barborka

 

Komentáre

butterka Vitajte! :-)

2015-09-10 23:51:43

Danai Ďakujeme! :)

2015-09-11 08:11:37

deve286 Mala som tú česť stretnúť Vás osobne na budatínskych hradných hrách uplynulý víkend :)

Ďakujem za krásne mydielka, aj maminu potešili. Prajem veľa úspechov.

dana

2017-08-04 07:07:11

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Danai
Danai
491 predaných ks, 159 hodnotení

Sme slovenská firma pôsobiaca v Žiline ktorá sa zameriava na výrobu mydiel klasickým studeným procesom. Všetky naše produkty sú certifikované a vyrobené s láskou k vašej pokožke.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »