Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Zetíková

Žurnál+

Naša nová kolekcia mydiel je tu!

Mária Z. » Nové výrobky / 2016-04-27 14:48:40 /  Pridaj komentár / 21 lajkov

V minulom príspevku sme spomínali, že pracujeme na novej kolekcii mydiel. Po mesiacoch tvrdej práce na receptúrach, obaloch, fotografiách a nakoniec aj úspešnej registrácii, vám prinášame tri nové prírodné mydlá v našej ponuke.

Kakao s vôňou vanilky

Kvalitné kakao je nielen známe afrodiziakum, ale aj silný antioxidant. Už starí aztékovia poznali blahodárne účinky kakaových bôbov. Tie obsahujú kofeín, vitamíny skupiny B a minerálne látky ktoré vašu pokožku omladzujú, vyhladzujú, pôsobia proti zápalu a pomáhajú liečiť napríklad aj lupienku.

V kombinácií s jemnou vôňou vanilky vo vás toto mydielko zaručene vyvolá pocit štastia a pozitívnej nálady.

Škorica s vôňou pomaranča

Dokonalá dvojica ktorá spája sviežosť a pikantnosť v jednom. Kúsky mletej škorice pôsobia ako jemný peeling, čo vás nielen príjemne zahreje, ale aj zlepší cirkuláciu krvi a pružnosť pokožky. Vďaka týmto vlastnostiam je vynikajúcim pomocníkom pri liečbe celulitídy a navyše má antibakteriálne a antiseptické účinky.

Príjemná vôňa pomaranča vám zlepší náladu a povzbudí myseľ. Tak ako všetky naše mydielka, aj toto je ručne robené a vhodné pre všetky typy pokožky.

Aktívne uhlie s tea tree olejom

Mydlo s aktívnym uhlím vás na prvý pohľad zaujme jeho matnou čiernou farbou, avšak ponúka oveľa viac. Je určené najmä pre tých, ktorí bojujú s mastnou pleťou či akné. Do mydlovej hmoty sme pridali podrvené aktívne uhlie, čajovníkový a eukalyptový olej. Kombinácia týchto zložiek vašu pleť prečistí, detoxikuje, pôsobí antibakteriálne a má protizápalové účinky.

Pravidelné používanie tohto mydla zabraňuje tvorbe akné, napomáha k hojeniu pokožky a odstraňuje nadbytočný maz. V kombinácii so správnym hydratačným krémom bude toto mydielko balzamom pre vašu pokožku.

Veríme, že sa vám naše nové mydielka budú páčiť a získajú si svojich verných zákazníkov. Taktiež sa tešíme na vaše komentáre, ktoré nám vždy pomáhajú rozvíjať sa tým spravným smerom.

Napište nám aj napríklad, ktorú variáciu by ste radi v našej ponuke v budúcnosti našli.

Ďakujeme za vašu podporu!

S láskou

DANAI :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Danai
Danai
491 predaných ks, 159 hodnotení

Sme slovenská firma pôsobiaca v Žiline ktorá sa zameriava na výrobu mydiel klasickým studeným procesom. Všetky naše produkty sú certifikované a vyrobené s láskou k vašej pokožke.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Aktívne uhlie s tea tree olejom - 6618985_Aktívne uhlie s tea tree olejom by Danai
 3 komentárov
 Páči sa 127 ľudom
4,- €
 - Škorica s vôňou pomaranča - 6646228_Škorica s vôňou pomaranča by Danai
 Páči sa 76 ľudom
4,- €
 - Kakao s vôňou vanilky - 6676514_Kakao s vôňou vanilky by Danai
 2 komentárov
 Páči sa 55 ľudom
4,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »