Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Zetíková

Žurnál+

Nájdite si viac času pre seba! Danai a jej novinka do kúpeľa

Mária Z. » Tvorba / 2016-10-17 14:03:49 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

Ahojte!

 

Od nášho posledného príspevku je to už poriadne dlhá doba. Počas týchto mesiacov sme navštívili rôzne zaujímavé miesta, pobehali jarmoky a trhy v našom okolí, spoznali kopec zaujímavých ľudí, nabrali nové inšpirácie, aj si trošku oddýchli a plní energie prichádzame s našim novým produktom.

Šumivé bomby do kúpeľa nie sú na trhu žiadnou prevratnou novinkou, no my sme si ich natoľko obľúbili a vycibrili sa v ich výrobe, že sme sa rozhodli ich certifikovať a začať oficiálne predávať.

Uvedomujeme si že v dnešnej uponáhľanej dobe mnohí z vás uprednostňujú rýchlu sprchu pred relaxačným kúpeľom, no veríme že sa stále nájdu aj takí, ktorí svojmu telu aspoň raz za čas doprajú relax po náročnom dni v práci, alebo si urobia radosť len tak, či už sami, alebo pri sviečkach vo dvojici :) My sme vyskúšali obe varianty a bez našej "šumivky" si už kúpeľ ani nevieme predstaviť.

Jej základným prvkom je okrem kyseliny citrónovej aj sóda bikarbóna. Za môjho "mládí" som si pomocou sódy bikarbóny bielila zuby, no až nedávno som objavila jej všestranné využitie na pokožku. Ak sme teda pri tom kúpeli, vaše telo dokonale zbaví mastnoty, potu, prečistí póry, neutralizuje kyseliny a odstráni odumreté časti kože. Do šumivky sme taktiež pridali náš obľúbený mandľový a kokosový olej, ktorý snáď netreba špeciálne predstavovať. A kedže sú všetky naše výrobky vyrobené s láskou a našim najobľúbenejším motívom je srdce, rozhodli sme sa ho zakomponovať aj do tohto výrobku v podobe kakaového masla, ktoré po vyšumení vypláva napovrch. Vy sa tak môžete (alebo svoju polovičku) na záver kúpeľa týmto srdiečkom ponatierať, čo vašu pokožku ošetrí, zvláčni, hydratuje a my garantujeme že nebudete mať potrebu krémovania sa. Vybrali sme vône ktoré prešli viacerými náročnými noštekmi a stavili sme na upokojujúcu levanduľu, exotický žltý melón a sladučkú jahodu.

Na záver by som dodala že je lepšie raz vyskúšať ako stokrát počuť a veríme že aj napriek hektickému životnému štýlu si nájdete viac času na seba a svoje telo :)

 

Naše prvé "testovacie" šumivky...

 

 ...finálne nájdete v našej ponuke :)

 

Ďakujeme!

S láskou...

Danai

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Danai
Danai
491 predaných ks, 159 hodnotení

Sme slovenská firma pôsobiaca v Žiline ktorá sa zameriava na výrobu mydiel klasickým studeným procesom. Všetky naše produkty sú certifikované a vyrobené s láskou k vašej pokožke.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »