Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Klebercová

Žurnál+

Som za krásu, ktorá miluje zrelosť

Lucia K. » Tvorba / 2018-11-27 18:15:00 /  2 komentáre / 42 lajkov

Dnes sa starnutie na verejnosti veľmi nenosí. Denne sa na nás pozerajú z obálok časopisov a televízie podobne vyzerajúce ženy bez mimiky a bez akéhokoľvek priraditeľného veku. U mňa však nad univerzálnou, večnou mladosťou vyhráva prirodzená, zrelá krása. Individuálny šarm pred homogénnou dokonalosťou. Úprimne totiž verím, že aj krása ženy dozrieva. Veľkým vzorom je pre mňa moja mamina, ktorá síce nikdy nevyzerala o 20 rokov mladšie, ale vždy sa o seba a svoju pleť starala a svojím spôsobom vždy žiarila.

Už dlhšie som preto uvažovala nad vytvorením prírodnej kozmetiky špeciálne pre zrelú pleť, ktorá by rešpektovala jej potreby a zároveň bola dostatočne intenzívna. Kozmetiky, ktorá je 100% z prírodných zložiek, ale zároveň má silu vypínať existujúce vrásky, posilniť pevnosť kontúr tváre a dodať pleti jas. Súčasne však nezmyje z tváre prirodzenosť. 

Po dvoch rokoch práce je na svete napokon celá kolekcia pozostávajúca z toho najkvalitnejšieho a najúčinnejšieho, čo som medzi prírodnými zložkami objavila. Kolekcia Dulcia Exclusive je založená na výťažkoch z opuncie, čerešňových kvetov, probiotických kultúrach a petipdoch. Všetky tieto látky spolu krásne spolupracujú, udržujú pleť hydratovanú, zvyšujú produkciu vlastného kolagénu a pokožku vypínajú. Celkom citlivo a prirodzene.

Krémy a séra z tejto prémiovej rady umožňujú dámam skutočne starnúť do krásy☺. Keďže sú čisto prírodné, síce úplne nezmažú váš vek z tváre, ale naopak pokožku dokonale vyživia, doplnia jej chýbajúce zložky a celkovo ju rozžiaria. Vyzdvihnú noblesu jej nositeľky.

Okrem pleťového séra, denného spevňujúceho a nočného obnovujúceho krému je súčasťou rady aj intenzívna starostlivosť o očné okolie. Na tú som obzvlášť hrdá, pretože veľmi účinne zbavuje pokožku v tejto citlivej oblasti opuchov, tmavých kruhov a prejavov únavy. Vypĺňa línie vrások a pleť hydratuje.

Či už sa rozhodnete túto kolekciu dopriať sebe alebo ju venovať pod vianočný stromček vám drahej osobe, bude nám veľkou cťou vám ju zabaliť do krásneho darčekového balenia.

Vaša Lucka Klebercová
Dulcia natural

Komentáre

MLG Vasu kozmetiku milujem a kupujem ju pravidrlne bud tu alebo uz aj v DM. A nova rada ma zaujala, urcite vyskusam

2018-11-28 10:59:08

MirianaOli Prírodná kozmetika je super:)

2018-11-28 18:11:52

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - EXCLUSIVE /  Pleťový krém nočný - Obnovujúci - 10382773_EXCLUSIVE / Pleťový krém nočný - Obnovujúci by DULCIAnatural
 1 komentárov
 Páči sa 20 ľudom
29,90 €
 - EXCLUSIVE / Pleťové sérum - 10382688_EXCLUSIVE / Pleťové sérum by DULCIAnatural
 Páči sa 35 ľudom
24,90 €
 - EXCLUSIVE / Očný krém - Denný - 10382755_EXCLUSIVE / Očný krém - Denný by DULCIAnatural
 Páči sa 31 ľudom
19,90 €
 - EXCLUSIVE / Očný krém - Nočný - 10382738_EXCLUSIVE / Očný krém - Nočný by DULCIAnatural
 2 komentárov
 Páči sa 48 ľudom
19,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »