Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Klebercová

Žurnál+

Sérum proti vráskam - PEPTIDY

Lucia K. » Tvorba / 2017-11-23 08:36:01 /  1 komentár / 29 lajkov

Naše nové a najefektívnejšie sérum proti vráskam. Je skutočne výnimočné. Vyvíjali sme ho viac ako rok v spolupráci so špičkovým vývojovým laboratóriom. Rozhodli sme sa priniesť Vám ho v limitovanej edícii a uvádzame ho práve teraz v predvianočnom čase. Z celého srdca Vám ho odporúčame.

Je to skvelý darček pre Vašich blízkych, ale aj pre Vás a Vašu jedinečnú a úžasnú pokožku.
Peptidové pleťové sérum má jemnú a vláčnu konzistenciu. Je vysoko koncentrované a je schopné preniknúť hlboko do pokožky ktorej počas svojho prieniku dodáva aktívne zložky.
Sérum na základe patentovanej probiotickej technológie skutočne znižuje viditeľné známky starnutia pleti a to reaktiváciou kožných buniek a podporuje produkciu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a fibronektínu v kožných bunkách. Sérum pôsobí na základné procesy starnutia pleti, pomáha pleti prispôsobiť sa neustále meniacemu prostrediu a pomáha jej účinne sa obnovovať. Sérum ovplyvňuje rýchlosť a kvalitu epidermálneho rastu čím výrazne znižuje hĺbku vrások a zlepšuje štruktúru pokožky, kontúry tváre sú pevnejšie a presnejšie.

V sére sme premyslene prepojili až 10 aktívnych látok aby sme tak vytvorili komplexný systém obnovovania pokožky v každej jej vrstve a jej ochrany. 

Obsahuje vzácnu ružovú vodu, ktorú sme tento krát obohatili extraktom z čerešňových kvetov. Hlavný nosič aktívnych látok je mimoriadne cenný a výnimočný opunciový olej. Opunciový olej je najluxusnejší rastlinný olej bohatý na množstvo antioxidantov a vitamínov, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred voľnými radikálmi, poskytuje výnimočnú hydratáciu pokožky a regeneráciu buniek. Tento olej je ľahký s nízkou molekulárnou hmotnosťou a má tak schopnosť preniknúť do kože výrazne ľahšie ako iné oleje. Spolu s kvetinovými extraktmi, účinnými látkami a vitamínmi zabezpečuje, že sérum pôsobí skutočne účinne proti vráskam, pôsobí ako kondicionér na pokožku a má výrazné ochranné vlastnosti.


Sérum pôsobí nielen proti biologickému starnutiu pleti, ale aj proti starnutiu pleti spôsobeného vonkajším prostredím ako sú voľné radikály, UV starnutie pokožky, počítačové žiarenie a umelé osvetlenie.
Vašu pokožku zahalí jemnou, omamnou vôňou a budete vyzerať sviežo, mladšie a žiarivejšie.

POUŽITIE: Pleťové sérum je vhodné používať pod pleťový krém na vyčistenú pokožku tváre, krku a aj dekoltu (stačí naozaj malinké množstvo). Môžete ho používať pod krémik ráno a aj večer pre najlepší efekt.

Odporúčame pre dámy so zrelou pokožkou a to od veku 35 rokov a viac. Ak však pozorujete, že sa známky starnutia pleti objavujú aj skôr alebo chcete zabrániť predčasnému starnutiu, nech sa páči, pleťové sérum je určite vhodné aj na starostlivosť o Vašu jedinečnú pleť.

Komentáre

luse skvelý darček ♥♥♥

dúfam, že sa bude predávať !

2017-11-24 00:29:23

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Sérum proti vráskam - PEPTIDY - 9626959_Sérum proti vráskam - PEPTIDY by DULCIAnatural
 Páči sa 97 ľudom
19,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »