Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Klebercová

Žurnál+

Prírodný parfum, ktorý odhalí, aká naozaj ste... Zmyselná

Lucia K. » Tvorba / 2018-12-02 07:00:01 /  6 komentárov / 18 lajkov / 787x zobrazený

"Zmyselná" Dulcia natural vo vás podporí a pootvorí prirodzenú ženskosť a vášeň. Zmyselné pohľady, zmyselné pohyby... zmyselná vôňa a v nej zahalené zmyselné "ja". Nádherná, voľná a radostná žena.

Zmyselná ako vietor v korunách stromov, tečúca voda dotýkajúca sa skál a zeme, letná ochladzujúca búrka, roztápajúca sa čokoláda na jazyku... vášnivá. Taká je nová vôňa Zmyselná od Dulcia natural.

Vôňa so silným charakterom obdarovaná zmyselnosťou a príbehom, ktorý si píše každá z nás. Vôňa podporujúca vášeň, sebavedomie a tajomnosť ženy.

Čerstvosť a jasnosť bergamotu v spojení s levanduľou prebúdzajú zmysly, dodávajú odvahu a pôsobia uvoľňujúco a radostne.

Zvodné až erotické srdce tvorené vôňou delikátnej vanilky a vášnivého kvetu ylang ylang odhaľuje sladkú zmyselnosť. Srdce je doplnené euforizujúcou šalviou a krásna vôňa ružového dreva súznie so ženskou dušou, otvára ju láske a pochopeniu k sebe samej.

Na záver vystupuje iba jemná vôňa škorice, ktorá vyvoláva pocit dráždivého rizika a pikantnosť zakázaného.

Olejový parfum Zmyselná vychádza z poznatkov aromaterapie. Aromaterapia je veľmi stará metóda využívania rastlín k upevneniu a ochráneniu fyzického i duševného zdravia. Skrýva v sebe múdrosť prírody, skúsenosti bylinkárov a múdrych prírodných lekárov. Základom aromaterapie je užívanie vysoko kvalitných a čistých rastlinných látok neobsahujúcich žiadne chemické prímesy.

Medzi základné prostriedky liečenia bylinkami patria čerstvé alebo aj suché časti rastlín, nálevy z aromaterapeutických rastlín, rastlinné extrakty a hlavne éterické oleje. Tieto sú práve základní nositelia prírodných vôní. Aromaterapeutické oleje dokážu pozdvihnúť náladu, vplývať emocionálne, pretože čuchové vnemy zásadným spôsobom ovplyvňujú fungovanie mozgu.

Komentáre

daDaMora Velmi sa mi paci, ze je vsetko krasne prirodne, určite aj parfen je uzasny, neda mi vsak nepodotknut, ze naco taky hrozitansky zbytocne obrovsky obal? Aj luxusne moze byt ekologické.

2018-12-02 14:11:232x

katarinaSA Podla mna nie je vobec velinkansky. Mozno sa to z tej druhej fotky zda, ale pozrite lepsie. Je akurat:) krasne zabaleny, aj ako darcek vhodny:) aj mne sa to zdalo hned, ze akysi je velke to balenie, ale bol to len ocny klam:)

2018-12-03 09:55:20

DULCIAnatural @daDaMora Rešpektujeme Váš názor. Snažili sme sa však, aby balenie pôsobilo skutočne výnimočne, sviatočne, keďže parfumik väčšinou putuje za svojou budúcou majiteľkou ako darček. Flakónik je navyše sklenený, takže potrebuje trochu väčšiu ochranu v podobe výstelky z papiera. Ak sa Vám už škatuľka na nič ďalšie nezíde (napr. na odkladanie drobností), môžete ju pokojne celú rozložiť a dať do koša na recykláciu papiera.

2018-12-03 13:17:441x

sasenka zdravim a budu aj ine varianty? :) inak vyborny napad! :)

2018-12-03 14:51:06

GuBiKo vyzerá to super. to balenie je prekrásne, vyzdvihuje celú jedinečnosť. mne sa práve páči, že prírodné a zabalené práve tak luxusne. predsa pre nás všetky, ktoré sa chceme občas hýčkať :)

2018-12-03 19:59:56

DULCIAnatural @sasenka ďakujeme za povzbudivé slová :). Zatiaľ sa tešíme z tohto nášho prvého parfumiku. Uvidíme, ako sa mu bude dariť, ale podľa prvých odoziev dámy oslovil. Tak verím, že časom nejaké ďalšie varianty pribudnú...

2018-12-04 09:31:19

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - ZMYSELNÁ - aromaterapeutický parfum - 10174699_ZMYSELNÁ - aromaterapeutický parfum by DULCIAnatural
 2 komentárov
 Páči sa 97 ľudom
18,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »