Žurnál+

Ochranné pleťové krémy proti slnečnému žiareniu s SPF

P
DULCIAnatural8060 predaných ks, 2237 hodnotení

Lucia K. » Tvorba / 2021-09-08 13:00:02 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

 

Viete, ktorý faktor počas celého roka najviac vplýva na starnutie pleti?

Och veru áno, slniečko je zodpovedné až za 90% príznakov starnutia pleti.

Pobyt na ňom má samozrejme svoje opodstatnenie z hľadiska zdravia, získania vitamínu D a tiež pozitívnej nálady, a preto aby ste si jeho pozitívne účinky mohli počas celého roka vychutnávať, sme vytvorili účinnú ochranu pred jeho škodlivým pôsobením.

 

S veľkou radosťou a hrdosťou nám dovoľte predstaviť nový rad vysokoúčinných prírodných ochranných pleťových krémov proti slnečnému žiareniu s mechanickými filtrami a aktívnou látkou MATCHA.

Vychutnajte si dotyk slnečných lúčov na vašej tvári a zároveň ochráňte svoju pleť pred UV žiarením, ktoré je hlavným dôvodom urýchleného starnutia pleti. Užite si každý deň s pocitom dostatočnej ochrany.

Ochranný krém je vyrobený unikátnou technológiou a je zložený z tých najmodernejších a zároveň najšetrnejších zložiek. Pokožku účinne chráni pred nežiadúcimi účinkami UVA a UVB žiarenia a rovnako aj žiarenie, ktoré spôsobuje modré svetlo, napríklad z monitora počítača, či mobilu.

Pomocou modernej a pokrokovej technológie implementovania fyzikálnych filtrov do prírodnej emulzie, sme vytvorili šetrný a hypoalergénny krém, ktorý nezanecháva na pokožke biely film. Pracuje na báze fyzikálnych filtrov v bezpečnej mikro forme, ktoré sa nevstrebávajú do organizmu, sú biologicky neaktívne a z pokožky sa ľahko odstraňujú.

Inovatívne zloženie prípravku je určené na ochranu pred UV žiarením. Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej, mastiacej sa pokožky a aj pre pokožku s výskytom akné. Zloženie potláča zápalové procesy v koži, ktoré sa dejú následkom UV žiarenia a ako synergický efekt sme zaznamenali aj zníženie zápalov, ktoré sú spôsobené inými vplyvmi napr. baktériami spôsobujúcich akné alebo kuperózu.

Krém má mimoriadne luxusné zloženie, obsahuje bohaté rastlinné oleje, aloe vera a zmes aktívnych látok. Pleť vyživuje, hydratuje a chráni. Vzácna zelená rastlina matcha prémiovej kvality, ktorá je dovážaná priamo z Japonska, má vysoké antioxidačné vlastnosti, protizápalové účinky a zásobuje bunky energiou. Prípravku dodáva neobyčajnú účinnosť a prepožičiava mu aj nádhernú sýtu zelenú farbu.

 

FOTOTYP POKOŽKY

Čo sa týka genetických dispozícií a vzhľadu našej pokožky, rozlišujeme niekoľko rôznych fototypov. 

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »