Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Klebercová

Žurnál+

ENERGIZUJÚCE SÉRUM s okamžitým efektom

Lucia K. » Tvorba / 2018-08-23 17:00:01 /  4 komentáre / 24 lajkov

Krásna dáma,
je nám veľkou cťou Ti predstaviť naše nové ranné ⚡Energizujúce sérum⚡. Je úplne odlišné od všetkého, čo sme doposiaľ vytvorili. Poskytuje totiž cielenú starostlivosť o unavenú, stresovanú pleť, ktorá si vyžaduje nadštandardný prístup a s okamžitým efektom dodá pleti množstvo energie, povzbudenia a ochrany.

Želáme Ti, nech je toto sérum pre Tvoju pleť každé ráno ⏰ vzpruhou a povzbudením tak, ako šálka kávy či dobrého čaju pre Tvoje telo. Veríme, že to bude láska na prvý pohľad a ⚡Energizujúce sérum sa stane nezameniteľnou súčasťou Tvojho ranného prebúdzacieho rituálu :).
S láskou ❤️,

Vaša DULCIA natural

 

Predstavujeme skutočne výnimočný prípravok v starostlivosti o Vašu pleť. Energizujúce sérum poskytuje cielenú starostlivosť o unavenú, stresovanú pleť, ktorá si vyžaduje nadštandardný prístup. 

S okamžitým efektom dodá pleti množstvo energie, povzbudenia a ochrany. Sérum okamžite vypína unavenú pokožku. Jeho účinok je založený na báze taurínu rastlinného pôvodu extrahovaného z červenej riasy Jania Rubens, ktorá je kultivovaná v laboratórnych podmienkach. Taurín je aminokyselina, ktorá je veľmi dobre známa svojimi energizujúcimi vlastnosťami, stimuluje počet a dĺžku fibroplastov a tým posilňuje štruktúru pokožky. Má až 10x silnejší povzbudzujúci účinok na pleť ako syntetický taurín, zabezpečí bleskovú hydratáciu a zmaže príznaky únavy s okamžitým efektom.

Sérum vytvára na povrchu pokožky ochranný plášť, ktorý chráni povrch pokožky pred vonkajším prostredím, nepriaznivými účinkami modrého svetla, pôsobením voľných radikálov a toxínov pochádzajúcich z okolia.

Mätová voda dodáva Energizujúcemu séru charakteristickú čistú a sviežu vôňou. Listy mäty obsahujú silicu, mentol a ďalších viac ako 40 látok, ktoré majú blahodarné, osviežujúce a povzbudzujúce účinky na pokožku. Bio mätová voda má schopnosť pleť tonizovať a sťahovať póry, harmonizuje pH pokožky a revitalizuje ju.

Olivový skvalán zvláčňuje pokožku, dodáva jej potrebnú výživu a upokojuje podráždenú a citlivú pleť. Pomáha redukovať neželanú pigmentáciu spôsobenú UV žiarením a navodzuje správne funkcie v pokožke.

Energizujúce denné sérum

• okamžite vypína unavenú pleť
• po použití je pleť zásobená energiou, zjednotená a rozžiarená
• revitalizuje bunky v pokožke
• vytvára ochranný plášť pred pôsobením vonkajšieho znečistenia
• chráni pred vplyvom modrého svetla
• vhodné pre všetky typy pleti

Sérum ponúka riešenie pre unavenú a stresovanú pokožku trpiacu mestským, vonkajším znečistením. Častice znečisťujúcich látok sú 20-krát menšie než póry kože a môžu do nej ľahko preniknúť. Vystavenie pleti pôsobeniu týchto častíc poškodzuje celistvosť pokožky, čo vedie k viditeľným prejavom starnutia.

Pokožka je po použití séra vypnutá, revitalizovaná, zjednotená a rozžiarená.

Sérum je vhodné pre všetky typy pleti a vekové kategórie, ktorých pleť potrebuje povzbudiť, ochrániť a dodať žiarivý vzhľad.

Použitie: Ráno naniesť trochu séra na vyčistenú pleť, krk a dekolt pod pleťový krém.

 

Komentáre

LUKYKUKI vyzera uzasne

2018-08-21 12:29:47

qwetinka Aj je úžasné, mala som možnosť testovať Neskutočne ma potešila Dulcia natural, keď som ,, vyhrala,, energizujúce sérum na testovanie. Po návrate z dovolenky, som nedočkavo otvorila balíček a v ňom ma čakala jemná, zaujímavá, nezvyklo trojhranná krabička. V nej tubička so sérom, v jemnej zeleno - bielej nádobke s vypiplanými modernými ornamentmi. Ako každá žena som nedočkavo napumpovala sérum na chrbát ruky a privoňala. Nevtieravá vôňa leta mi pristála pod nosom. Po dovolenke som mala pleť vysušenú, lebo opaľovaniu a slnku neodolám. Sérum ma na prvý krát príjemne prekvapilo, pleť som ráno mala ako pokrčený celofán od tatranky a pár minút po nanesení, ma troška štípalo, a akoby sa mi rozbehli ihličky po celej tvári. O chvíľu bola pokožka napnutá ako ja, lebo to som aj čakala. Pokožka zároveň dostala akýsi žiarivý nádych, aj muž sa ma pýtal, čo tak svietiš. A to je čo povedať, chlapi si nevšímajú také ,,somariny,, Sérum si isto kúpim opäť, jeho konzistencia je jemná , neostáva na tvári ako omietka. Jediné, čo sa mi prvé dni nepozdávalo bolo, že mi na tvári ostali ,,žmolky,, ale to som asi naniesla pažravo veľa séra, chcela som byť krásna hneď. Ďakujem ešte raz.#energizujuceserum #dulcia

2018-08-21 16:11:341x

Naturalia Vyzerá lákavo.

2018-08-24 08:22:26

charis :-)) skvelá recenzia qwetinka idem si ho kúpiť, aj ja chcem svietiť :-))

2018-08-25 16:12:31

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »