Žurnál+

Dve zmyselné vyznania lásky od Dulcia natural

P
DULCIAnatural8068 predaných ks, 2237 hodnotení

Lucia K. » Tvorba / 2020-02-12 10:22:00 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

 

"Na láske je najkrajšie to, že ju nikto nedokáže vysvetliť, ale predsa ju každý tak nádherne chápe."
-Francis Bacon-

Svätý Valentín je symbolom lásky a zamilovanosti. My tiež úprimne ľúbime, preto sme pripravili voňavé valentínske limitky. Spojenie horúceho, voňavého kúpeľa a podmanivej čoládovej masáže umocní romantickú atmosféru tohto jedinečného dňa. Láska je všemocná a prepotrebná nielen v tento deň... dovoľme si zastaviť sa a užiť si naplno chvíľky so svojím milovaným. Alebo aj sám so sebou, veď sami pre seba sme to najdôležitejšie, čo máme.

Valentínsky balíček VYZNANIE LÁSKY Vám pošleme darčekovo zabalený.

Kleopatrin voňavý kúpeľ

Budete sa cítiť ako ospevovaná egyptská kráľovná Kleopatra, pre ktorej krásu muži neraz strácali hlavu. Legenda hovorí, že Kleopatra sa kúpala v oslom mlieku, aby si udržala krásu svojho tela. Luxusný výživný kúpeľ pôsobí regeneračne a relaxačne. Výsledkom je mäkká, prekrvená a voňavá pokožka. Kleopatrin kúpeľ je povznášajúci pre celé telo a dušu s afrodiziakálnymi účinkami.

 

 

Podmanivá čokoládová masáž

Božská chuť, zmyselná vôňa a príťažlivý vzhľad, i tak možno charakterizovať čokoládu, ktorá je podporovateľkou zdravia a krásy. Zahaľte sa do podmanivej čokoládovej masáže, ktorá Vás aspoň na chvíľku prinúti zabudnúť na všetky starosti a povinnosti. Pomôže zlepšiť celkovú náladu, podporí relaxáciu, pokoj v duši a pôsobí ako prírodné afrodiziakum.

… z lásky DULCIA natural

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vyznanie lásky - Valentínsky balíček - 11558756_Vyznanie lásky - Valentínsky balíček by DULCIAnatural
 Páči sa 34 ľudom
22,80 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »